27
52
60
亞洲藝術
25
67
海報
軍用物品
時尚
28
27
56
aquatint
chalcography
drypoint
screen printing
steel engraving
墨
木刻版畫
40
美柔汀
蝕刻版畫
鉛筆
Rempex
27
52
60
亞洲藝術
25
67
海報
軍用物品
時尚
28
27
56
aquatint
chalcography
drypoint
screen printing
steel engraving
墨
木刻版畫
40
美柔汀
蝕刻版畫
鉛筆
Ze Zbiorów Kolekcjonera - Aukcja Wyprzedażowa
Daniel CHODOWIECKI (1726-1801), Album z rycinami - 16 plansz
Daniel CHODOWIECKI (1726-1801), Album z rycinami - 21 luźnych kart
Natalia LACH-LACHOWICZ (ur. 1937), The places distances 1.500 km, 1971
Wassili KANDINSKY (1866-1944), Kompozycja abstrakcyjna II, 1932, odbitka 1973
Pablo PICASSO (1881-1973), Ceramiques, 1948
Stefan SUBERLAK (1928-1994), Wiatrak I, 1969
LECLER, Portret mężczyzny, 1835
Artysta nieokreślony, Para grafik
H. GAIGHER, Ekslibris dr. Ernsta Lebitzky’ego
Karl STAUSSEK?, Leżąca kobieta
Artysta nieokreślony, Molo Sopockie, ok. 1920
E. ENGLEHEART - według H. HOWARD, Safona
S. CHOLET - według CHALLAMEL, Banque de Pologne a Warsovie
De LAUNAY - według P. P. RUBENS, Powrót Wenus z polowania
Stanisław Feliks JASIŃSKI (1862-1901), Nowy Zjazd w Warszawie - wg obrazu Józefa Ryszkiewicza, 1893
KINDLER, ULFFERS, U fotografa
Artysta nieokreślony, Kąpiel w jeziorze, 1918
Richard COLLIN - według Joachim von SANDRART, Zapaśnicy [Luctatores], 1677
Hubert ROBERT (1733-1808) - według, Sztuka miłości, 1775
Artysta nieokreślony, Stadium aktu kobiety, XIX w.
N. Widal - według Thomas Lawrance (1769-1830), Uciecha
Artysta nieokreślony, Kaprys architektoniczny [w typie Piranesiego]
Artysta nieokreślony, Studium aktów
Artysta nieokreślony, Akt, 1904
Artysta nieokreślony, Fotogram - Dwie brzozy, ok. 1930
Maria WERTEN [WERTENSTEIN] (1888-1949), New Toys, ok. 1930
Maria WERTEN [WERTENSTEIN] (1888-1949), The Wonder Bird, 1930
Jean Pierre Marie JAZET (1788 Paryż-1871), La course [Gonitwa]
Jean Pierre Marie JAZET (1788 Paryż-1871), Le départ (Start)
N. ORDA - rysował, M. FAJANS - litografia, Zamek Wawel nad Wisłą - z „Albumu widoków historycznych Polski” (1875-1883) - reprint
N. ORDA - rysował, M. FAJANS - litografia, Dębno - z „Albumu widoków historycznych Polski” (1875-1883) - reprint
N. ORDA - rysował, M. FAJANS - litografia, Biecz nad rzeką Ropą - z „Albumu widoków historycznych Polski” (1875-1883) - reprint
N. ORDA - rysował, M. FAJANS - litografia, Łańcut - z „Albumu widoków historycznych Polski” (1875-1883) - reprint
Edmund BARTŁOMIEJCZYK (1885-1950), Błyskawica (Burza), 1935
Artysta nieokreślony, Le Mont-Saint-Michel
Stefan MOSSOR, Centralna szkoła kawalerii w karykaturze, 1923
Maciej BEJA, 4 grafiki erotyki w jednej oprawie, 1986-1987
W. NEHREBECKI (1923-1978), A. LEDWIG (1929-2006), L. LOREK (1922-1977), Bolek i Lolek na Dzikim Zachodzie, 1969-1986
Jan BERDYSZAK (1934-2014), Bez tytułu, 1956?
Paweł JARODZKI (ur. 1958), Portret
Jan BERDYSZAK (1934-2014), Bez tytułu
Andrzej RÓŻYCKI (ur. 1942), Mimo wszystko lubię Was dziewczęta,1966
Bronisław SCHLABS (1920-2009), Bez tytułu
Leszek RÓZGA (ur. 1924), Akt kobiety
Stefania DRETLER-FLIN (1909-1994), Na łące, lata 50. XX w.
Stefania DRETLER-FLIN (1909-1994), Akt, lata 50. XX w.
Stefania DRETLER-FLIN (1909-1994), Akt [tyłem], lata 50. XX w.
Stefania DRETLER-FLIN (1909-1994), Akt klęczący ,lata 50. XX w.
Bohdan WRÓBLEWSKI (1931-2017), Stare samochody-4 plansze
Artysta nieokreślony, Dwie kobiety
Artysta nieokreślony, Trzy kobiety
PICELI I., Kompozycja geometryczna
Marta KOMOSA, Doktor Żywago III, 2006
Mieczysław MAJEWSKI (1915-1988), Zaginione popiersie
Rokokowe scenki rodzajowe z pejzażu