印章
37
44
時尚
Antykwariat PanPaser
印章
37
44
時尚
z dolnośląskich strychów III
memento mori, tarcza pogrzebowa, rokoko XVIII w.
puzderko srebrne z filigranu XIX w.
srebrna tabakierka z rubinem barok XVIII w.
papierośnica niellowana
srebrna solniczka
medalion srebrny 1820 r Opawa Chrzest w Jordanie
taca platerowa art deco
nóż do papieru srebro i kość art deco
srebrna miska 286 g
patera secesyjna ze sceną łowów Diany
neobarokowa misa z uszami z monogramem-"AMT" XIX w.
dwie łyżeczki srebrne z emalią 42g
6 widelców do ciasta
srebrne nożyczki 50 g próba 800
łyżka srebrna z emalią do sałatki 30g
Srebrna łyżka do sałatki 39g
Srebrna łyżka do sałatki, waga-35g
Srebrna łyżka do sałatki, waga-50g
Srebrna łyżka do sałatki, waga-41g
chochelka srebrna do sosu 39g
srebrne sztućce do mięsa, Francja XIX w.
srebrne sztućce do sałatki Francja XIX w.
srebrny nóż do papieru z głuszcem 36g
srebrny nóż do papieru z monogramem "AZ" 26g
srebrny dzwonek XIX w.
srebrna poduszka na szpiki XIX/XX w. próba-800
chochla z kokosowym czerpakiem oprawionym w srebro XIX w.
chochla srebrna XIX w, Francja
chochla srebrna XIX w.
chochla srebrna Niemcy próba-800 152g
6 noży srebrnych do owoców XVIII/XIX w.
srebrna łopatka do ciast 82g Francja
łopatka do ciast, metal srebrzony i złocony
srebrna łopatka do ciast 112g
srebrna łopatka do ciast z kościaną rączką Francja XIX w.
Srebrna łopatka do ciast z kościaną rączką, Francja XIX w.
srebrna łopatka do ciast 52 g