20
33
小型低浮雕板
40
89
48
70
13
bogucice
chalcography
paperboard
中國
乳濁液
倫敦
大理石
奇梅盧夫
平織
23
弗沃茨瓦韋克
彩色平版印刷術
德國
德累斯頓
木刻版畫
木材
柏林
樂斯拉夫
水彩畫
水粉畫
波茲南
瓦波日赫
盧布林
石膏
石頭
28
紙板
維也納
羅茲
荷蘭
蛋彩畫
蝕刻版畫
蠟筆
邁森
霍傑日
霍爾洛哈佐
青銅
Rempex
20
33
小型低浮雕板
40
89
48
70
13
bogucice
chalcography
paperboard
中國
乳濁液
倫敦
大理石
奇梅盧夫
平織
23
弗沃茨瓦韋克
彩色平版印刷術
德國
德累斯頓
木刻版畫
木材
柏林
樂斯拉夫
水彩畫
水粉畫
波茲南
瓦波日赫
盧布林
石膏
石頭
28
紙板
維也納
羅茲
荷蘭
蛋彩畫
蝕刻版畫
蠟筆
邁森
霍傑日
霍爾洛哈佐
青銅
Ze Zbiorów Kolekcjonera – Aukcja Wyprzedażowa
09/06/2020
Zestaw 4 świeczników
Wieszak na ubrania secesyjny, l. ćw. XX w.
Lampa gabinetowa, pocz. XX w.
Lampa gabinetowa secesyjna, pocz. XX w.
Lampa na kwadratowej podstawie, 2 ćw. XX w.
Sztaluga ażurowa secesyjna, pocz. XX w.
Żyrandol 12-świecowy, XX w.
Zestaw wschodni do kawy
Walet na ubrania, XX w.
Parawan w typie Ludwik XVI, pocz. XX w.
Zegar gabinetowy art déco z figurką dziecka
Głowa Buddy
Kufel w typie manierystycznym z pokrywką na zawiasie
Kandelabr z dwoma kinkietami
Para lampek ze szklanymi kloszami
Lustro w eklektycznej drewnianej ramie
Miniatura: Napoleon Bonaparte
Para miniatur
Orzeł
Ekrytuar z motywem orła
Figurka Ganesha
Patera secesyjna
Lampa oliwna z przykrywką
Para konsolek złoconych, XX w.
Lichtarz z perełkowanym kołnierzem
Zestaw do papierosów z motywem smoków
Popielnica z grawerunkiem
Patera z motywem bukietu i motyla
Lampa gabinetowa rzeźbiona
Lampa gabinetowa
Lustro toaletowe
Dzban do wody z pokrywka na zawiasie, XIX w.?
Zestaw naczyń cynowych - dobierany
Lampa gabinetowa
Żyrandol sześcioświecowy, zelektryfikowany
Żyrandol trzyświecowy, zelektryfikowany
Podstawka na termometr
Figurka Buddy
Popiersie Diany
Termometr i barometr
Laska
Para świeczników trzyświecowych
Stół w stylu Ludwika Filipa, koniec XIX - pocz. XX w.
Stolik kawowy, XX w.
Konsola z lustrem w typie biedermeier, XX w.
Fotel berżera a la Ludwik XVI
Para krzeseł
Podstawka narożna
Niciak owalny z trzema szufladami
Kanapa w typie Ludwik XVI z oparciem, XX w.
Para krzeseł w typie Ludwik XVI, XX w.
Stolik potrójny, intarsjowany
Sekretera w stylu Ludwika Filipa
Kanapa w typie Ludwik XVI, XX w.