117
brooch
medallion
seal
tanzanite
俄羅斯
匈牙利
布達佩斯
戒指
33
挪威
斯德哥爾摩
波蘭
海藍寶石
瑞典
瑞士
瑪瑙
祖母綠
紅寶石
結婚戒指
義大利
耳環
25
藍寶石
袖釦
金
106
金剛石
鉑
銀
鑽石
項鍊
DES ARTE
117
brooch
medallion
seal
tanzanite
俄羅斯
匈牙利
布達佩斯
戒指
33
挪威
斯德哥爾摩
波蘭
海藍寶石
瑞典
瑞士
瑪瑙
祖母綠
紅寶石
結婚戒指
義大利
耳環
25
藍寶石
袖釦
金
106
金剛石
鉑
銀
鑽石
項鍊
Aukcja Biżuterii i Zegarków
120
14/06/2022 19:00
1 746 500 - 2 140 400 PLN
Wisior z łańcuszkiem, II poł. XX w.
Spinki do mankietów, Guldvaruhuset Aktiebolag, Szwecja, Sztokholm, 1947 r.
Wisior z motywem floralnym, pocz. XX w.
Klipsy, I poł. XX w.
Pierścionek, pocz. XX w.
Bransoleta, II poł. XX w.
Pierścionek, poł. XX w.
Wisior w formie myszy, l. 50 - 60 XX w.
Wisiorek z motywem tygrysa, II poł. XX w.
Kolczyki, II poł. XX w.
Brosza, pocz. XX w.
Spinki do mankietów, II poł. XX w.
Broszo-wisior w formie ważki, ALOPA, Szwajcaria, II poł. XX w.
Zegarek kieszonkowy z broszą w formie kokardy, Varbar, Szwajcaria, l. 50 - 60. XX w.
Pierścionek z motywem księżyca, Polska, I poł. XX w.
Kolczyki, I poł. XX w.
Brosza w formie flaminga, II poł. XX w.
Bransoleta, II poł. XX w.
Pierścionek, II poł. XX w.
Naszyjnik, II poł. XX w.
Bransoleta, II poł. XX w.
Broszo-wisior, II poł. XX w.
Spinki do mankietów w formie masek teatralnych, Francja, XIX/XX w.
Bransoleta, II poł. XX w.
Medalion z łańcuszkiem, I poł. XX w.
Kolczyki, pocz. XX w.
Naszyjnik z motywem floralnym, l. 50.-60. XX w.
Brosza z motywem kokardy, XIX/XX w.
Kolczyki, koniec XIX w.
Naszyjnik, II poł. XX w.
Kolczyki, I poł. XX w.
Pierścionek, I poł. XX w.
Zegarek kieszonkowy z motywem jaskółek, Chamante, Szwajcaria, II poł. XIX w., secesja
Pierścionek, Francja, pocz. XX w.
Kolczyki, l. 50.-60. XX w.
Bransoleta, II poł. XX w.
Pierścionek, XIX/XX w.
Bransoleta tzw. tenisówka, Francja, II poł. XX w.
Zegarek naręczny Baume & Mercier, Szwajcara, II poł. XX w., Baume & Mercier
Sygnet z herbem Ślepowron, II poł. XX w.
Bransoleta, Norwegia, II poł. XX w.
Pierścionek POMELLATO, Pomellato, Włochy, XXI w.
Kolczyki, Francja, pocz. XX w.
Naszyjnik, l. 50. - 60. XX w.
Kolczyki, II poł. XX w.
Kolczyki, l. 50 - 60 XX w.
Bransoleta z motywem serc, II poł. XX w.
Pierścionek, poł. XX w.
Bransoleta, I poł. XX w.
Wisior z motywem kokardy, Austro-Węgry, koniec XIX w.
Kolczyki z motywem floralnym, poł. XIX w.
Wisior z łańcuszkiem z motywem girlandy, pocz. XX w.
Pierścionek, Francja, XIX/XX w., styl wiktoriański
Kolczyki, II poł. XX w.
Naszyjnik, Rosja, II poł. XX w.
Kolczyki, Węgry, Budapeszt (cecha importowa), l. 30. - 40. XX w., art déco
Obrączka, II poł. XX w.
Pierścionek, II poł XX w.
Bransoleta, II poł. XX w.
Kolczyki, II poł. XX w.
Bransoleta, II poł. XX w.
Pierścionek, Francja, poł. XX w.
Kolczyki, II poł. XX w.
Bransoleta, II poł. XX w.
Pierścionek PIAGET, Piaget, II poł. XX w.
Komplet broszek typu clip, l. 50. - 60. XX w., w typie art déco
Pierścionek, Francja, l. 20. - 30. XX w., art déco
Brosza z motywem kokardy, pocz. XIX w., styl wiktoriański
Kolczyki, II poł. XX w.
Pierścionek, Hellström & Åhrling, Szwecja, Sztokholm, 1982 r.
Bransoleta, II poł. XX w.
Pierścionek, II poł. XX w.
Bransoleta, II poł. XX w.
Półobrączka, II poł. XX w.
Bransoleta, l. 20. - 30. XX w., art déco
Pierścionek, l. 20 - 30. XX w., art déco
Wisior z łańcuszkiem, Francja, l. 20. - 30. XX w.
Pierścionek, II poł. XX w.
Bransoleta, II poł. XX w.
Pierścionek, Francja, II poł. XX w.
Wisior w formie serca, II poł. XX w.
Bransoleta, II poł. XX w.
Pierścionek, II poł. XX w.
Bransoleta tzw. tenisówka, II poł. XX w.
Pierścionek, II poł. XX w.
Broszo-wisior, II poł. XX w.
Kolczyki, II poł. XX w.
Pierścionek, k. XX w.
Naszyjnik, II poł. XX w.
Kolczyki, II poł. XX w.
Pierścionek, II poł. XX w.
Pierścionek, k. XX w.
Kolczyki, I poł. XX w.
Naszyjnik, II poł. XX w.
Kolczyki, l. 50 - 60 XX w.
Brosza, l. 50 - 60 XX w.
Pierścionek, II poł. XX w.
Kolczyki, Warszawa, Polska, XXI w.
Pierścionek, II poł. XX w.
Bransoleta z motywem klamry, I poł. XIX w., styl georgiański
Kolczyki z chwostami, Francja, I poł. XIX w., biedermeier
Brosza z chwostem, Francja, I poł. XIX w., biedermeier
Pierścionek, Szwecja, 1962 r.
Kolczyki, II poł. XX w.
Kolczyki, poł. XX w.
Pierścionek, Francja, I poł. XX w.
Bransoleta z motywem winnego grona, koniec XIX w.
Kolczyki, II poł. XX w., w typie art déco
Pierścionek, koniec XX w.
Kolczyki, Francja, I poł. XX w.
Pierścionek, l. 20. - 30. XX w., art déco
Brosza geometryczna, I poł. XX w.