時域 1 | 19 六月 | 10:00
The best of Suszek Books part 1
47
Autografy i dedykacje autorskie
50
Bibliologia
46
Cracoviana
Filozofia i ezoteryka
92
Historia i polityka
70
Literatura dziecięca i młodzieżowa
Literatura obca
86
Literatura polska
221
時域 2 | 20 六月 | 10:00
Suszek Books poleca cz. 2
Old prints
Rękopisy
Pamiątki historyczne
Sztuka, rzemiosło i architektura
178
Judaica
Kartografia
Regionalia
40
Pocztówki
62
Grafika
38
23
38
Suszek Books
時域 1
, 19 六月 10:00
671
47
50
Bibliologia
46
Cracoviana
Filozofia i ezoteryka
92
Historia i polityka
70
Literatura obca
86
Literatura polska
221
時域 2
, 20 六月 10:00
449
Suszek Books poleca cz. 2
Old prints
Rękopisy
Pamiątki historyczne
178
Judaica
Kartografia
Regionalia
40
Pocztówki
62
Grafika
38
23
38
6. Aukcja antykwariatu Suszek Books
Grafika
時域 2
Grafika
Suszek Books poleca cz. 2
Old prints
Rękopisy
Pamiątki historyczne
178
Judaica
Kartografia
Regionalia
40
Pocztówki
62
Grafika
38
Ignacy Krasicki. Staloryt autorstwa Antoniego Oleszczyńskiego (1794-1879)
Kopernik. Staloryt oprawiony w passe partout
[Napoleon] Batailled`Eylan [Bitwa pod Pruską Iławą]
[Napoleon] Bataille D`Austerlitz [Bitwa pod Austerlitz]
Grafika przedstawiająca Góralkę i Górala w tradycyjnych strojach, piękna oprawa!
Jakubowski Stanisław, Urny na żalniku [drzeworyt]
Jakubowski Stanisław, Grodziska [drzeworyt]
Jakubowski Stanisław, Spichrze [drzeworyt]
Jakubowski Stanisław, Domy [drzeworyt]
Jakubowski Stanisław, Skarbiec [drzeworyt]
Franciszek Kostrzewski, Niechno się pan tak jak ja upije a zobaczymy czy łatwo do drzwi trafi [litografia]
Franciszek Kostrzewski, Jegomość Jejmość Jejmościanka i Grześ [litografia]
Franciszek Kostrzewski, Handlarz drzewa na dorobku ze swoim pisarzem [litografia]
Franciszek Kostrzewski, Wyrobnicy Nadwiślańscy (Wereciarze i Fajeryki) [litografia]
Jan III Sobieski. Staloryt z 1840 roku
Kościuszko. Staloryt z 1840 roku
Stanisław Leszczyński. Staloryt prawiony w passe partout
Barbe [Barbara] Radziwiłł. Staloryt autorstwa Józefa Szymona Kurowskiego (1801-1859)
Straszewicz Józef, Teodor Morawski [Litografia]
Straszewicz Józef, Bonawentura Niemojowski [Litografia]
Straszewicz Józef, Ignacy Ledochowski [Litografia]
[Napoleon] Oui Je Suis Francais [Tak, jestem Francuzem]
[Napoleon] [Akwatinta] Derniers moments de Napoleon II [Ostatnie chwile Napoleona II]
[Napoleon] [Akwatinta] Il`s n`ont plus peur!! [Śmierć Napoleona]
[Akwaforta] Mort du prince Louis de Prusse [Śmierć księcia Ludwika Pruskiego]
[Litografia] Conferences d`Udine interrompues [Przerwana konferencja w Udine]
Zestaw 5 litografii [propagandowych?] La vie d`un soldat [Życie żołnierza]
Stefan Batory pod Pskowem Duża heliograwiura na podstawie obrazu Jana Matejki [Kraków 1907]
Zabicie Przemysława - reprodukcja obrazu Jana Matejki "Śmierć Przemysława w Rogoźnie" Lwów 1903
Lipiński Hipolit Wyjście procesji z kościoła Św. Barbary w Krakowie [TPSP 1884]
Jakubowski Stanisław, Dworzec [drzeworyt]
Jakubowski Stanisław, Wieże strażnicze [drzeworyt]
Jakubowski Stanisław, Kapliczka [drzeworyt]
Jakubowski Stanisław, Podcienia [drzeworyt]
Jakubowski Stanisław, U bramy [drzeworyt]
Jakubowski Stanisław, Chaty [drzeworyt]
Jakubowski Stanisław, Na grodziskach [drzeworyt]
Franciszek Kostrzewski, Obywatel nowej daty w zimie [litografia]