The Best of Suszek Books
Autografy, rękopisy i dedykacje autorskie
Bibliologia i kolekcjonerstwo
Cracoviana
Historia i polityka
Literatura obca
Literatura dziecięca i młodzieżowa
Literatura polska i wiedza o literaturze
123
Sztuka, rzemiosło i architektura
87
Suszek Books
The Best of Suszek Books
Bibliologia i kolekcjonerstwo
Cracoviana
Historia i polityka
Literatura obca
123
87
8. Aukcja antykwariatu Suszek Books
The Best of Suszek Books
The Best of Suszek Books
The Best of Suszek Books
Bibliologia i kolekcjonerstwo
Cracoviana
Historia i polityka
Literatura obca
123
87
[Polska: Hutten - Czapski, Giesche S.A., Baildonstal] Magasin des Nations sondernummer Die Republik Polen
[Wyspiański] Nekrolog Stanisława Wyspiańskiego
Bystroń Jan, Dzieje obyczajów w dawnej Polsce wiek XVI - XVIII [Półskórek z epoki]
[Napoleon] [Rękopis] Rola Champein`a w komedji Kłótnia z pod Wagram 1862
[oprawa skórzana] Exlibris czasopismo poświęcone książce t. VII zeszyty I-III [komplet]
[Druk bibliofilski] Gałczyński Konstanty Ildefons, Ingre Bartsch [niski nakład]
[Hoffmanowa Klementyna] Książka do nabożeństwa dla Polek [Oprawa skórzana z II poł. XIX w.]
Lem Stanisław, Astronauci [Debiut książkowy S. Lema!][Półskórek]
Marlewski Franciszek, Rok Boży w liturgji i tradycji Kościoła świętego z uwzględnieniem obrzędów i zwyczajów ludowych
[tłum. Miłosz Czesław] Księga Hioba - wydanie jubileuszowe [skóra zamszowa][niski nakład]
Pismo święte w obrazach. Dzieje starego i nowego testamentu [1930]
Puzyrewski Aleksander, Wojna polsko – ruska 1831 r. [Półskórek][Komplet map]
[Półskórek] Staszewski Janusz, Źródła wojskowe do dziejów Pomorza w czasach Księstwa Warszawskiego
Tyrmand Leopold, Zły [wydanie I][Półskórek]
Żeromski Stefan, Wierna Rzeka: klechda [wydanie I][Półskórek]
Boy - Żeleński Tadeusz, Pijane dziecko we mgle [Półskórek][wydanie I]
Dębicki Zdzisław, Rozmowy o literaturze [półskórek]
Adama Półtawskiego exlibrisy w drzeworytach 1942-1944 [nakład 42 egz.]
[Autograf!] Fangor. Prace na papierze w kolorze/ Works on paper in color
Grabowski Ambroży, Kraków i jego okolice opisał historycznie...[Półskórek][wydanie III]
[drzeworyt Aliny Kalczyńskiej] Herbert Zbigniew, Rapporto dalla Citta assediata 24 poesie
Joachima Lelewela bibliograficznych ksiąg dwoje w których rozebrane i pomnożone zostały dwa dzieła Jerzego Samuela Bandtke
Lem Stanisław, Solaris [wydanie I][okładka K. Sopoćko]
Pomirowski Leon, Nowa literatura w nowej Polsce [Półskórek]
[Półskórek - Robert Jahoda?] Rocznik krakowski tom XXI - "Hans Suess z Kulmbachu"
Verne Jules, Le Tour du Monde en quatre-vingts jours
[Ex libris rodziny Nowodworskich] Wiedza o Polsce. T. 1-3 [w 5 wol. - komplet]
Autograf Marii Dąbrowskiej! List do Jana Pierzchały 20.V.1960
Broniewski Władysław, Wiatraki [Debiut!][Półskórek]
[Bardzo rzadkie!] Przepisy kucharskie dla uczenic szkół gospodarskich