Paintings and graphics
266
Ex libris - small-graphics
Engravings
Ceramics
30
Chinaware / Porcelain
68
Glass-objects
Art, antiquities
Statues, plaquettes
33
Watches
Vintage wines, drinks
Paraphilately
Document Stamps
64
Documents
67
Historical documents, manuscripts
66
Autographs
92
Advertisement
Judaica
Scout
Freemasonry
Ships Balaton
Military
88
Maps
Music, Musical notes, Instruments
Poster
45
Photo
372
Printed Materials
79
Jewellery
73
Darabanth
Paintings and graphics
266
Ex libris - small-graphics
Engravings
Ceramics
30
Chinaware / Porcelain
68
Glass-objects
Art, antiquities
Statues, plaquettes
33
Watches
Vintage wines, drinks
Paraphilately
Document Stamps
64
Documents
67
66
Autographs
92
Advertisement
Judaica
Scout
Freemasonry
Ships Balaton
Military
88
Maps
Poster
45
Photo
372
Printed Materials
79
Jewellery
73
36. Darabanth Major Auction - Art
Jewellery
Jewellery
Paintings and graphics
266
Ex libris - small-graphics
Engravings
Ceramics
30
Chinaware / Porcelain
68
Glass-objects
Art, antiquities
Statues, plaquettes
33
Watches
Vintage wines, drinks
Paraphilately
Document Stamps
64
Documents
67
66
Autographs
92
Advertisement
Judaica
Scout
Freemasonry
Ships Balaton
Military
88
Maps
Poster
45
Photo
372
Printed Materials
79
Jewellery
73
Ezüst(Ag) Talpas borospohár (11db), jelzett: keleti fémjellel, nettó: 1612g, m:13cm
Arany (Au) 18 k. Mandzsettagomb. jelzett, bruttó: 23,9 g
Ezüst(Ag) Gyertyatartó pár , jelzett: Bécs 1900 körül, mester: HS. nettó: 743g, m: 35cm
Ezüst (Ag) Art Deco hólyagos szélű tálca. Jelzett. Jó állapotú. nettó: 703,5 g, 46,5x22 cm
Ezüst (Ag) Art deco nagyméretű kínálótál, jelzett, 28x28x6,5 cm, nettó: 602 g
Ezüst (Ag) Kínálótál (680 g). Kopott. Jelzett. Mattítás védett bevonattal.
Arany(Au) 14 K walles nyaklánc, jelzett, h: 53 cm, nettó: 11,8 g
Arany (Au) 14 k. Nyakkendőcsipesz. jelzett, nettó: 8,7 g
Arany (Au) 14 k. Nyakkendőcsipesz, kicsi briliánssal cca. 0,03 ct. jelzett, nettó: 8,2 g
Ezüst (Ag) Tejes dézsa, jelzett, Bécs 1844, WJ (Witek Josef?) mesterjeggyel. netto: 383 g
Ezüst (Ag) Díszváza (516 g). Kopott. Jelzett. Mattítás védett bevonattal.
Ezüst (Ag) Art deco fedeles cukortartó, jelzett, 15x13x12 cm, nettó: 338 g
Ezüst (Ag) Kínálótál (531 g). Kopott. Jelzett. Mattítás védett bevonattal.
Ezüst (Ag) Kínálótál (334 g). Kopott. Jelzett. Mattítás védett bevonattal.
Arany (Au) 14 k. Hal medál, hajlékony (Besamim Havdala judaica / judaika). jelzett, nettó: 3 g
Ezüst (Ag) Nagyméretű füles szerviztálca, jelzett, 69x43,5cm, bruttó: 2600 g
Ezüst(Ag) vikinghajó, jelzés nélkül, h: 20 cm, nettó: 167 g
Ezüst (Ag) Art Deco tálca. Jelzett. Jó állapotú. nettó: 206 g, 29x20 cm
Ezüst (Ag) talpú, kristály váza. Jelzett, apró kopások. m: 20 cm
Ezüst(Ag) kardísz, jelzett, 1900 körül, d: 7cm, nettó: 177g
Ezüst (Ag) díszdoboz, fa betéttel. Jelzett. Jó állapotú. bruttó: 679 g, 16x14x5,5 cm.
Ezüst (Ag) medál, borostyánnal ékítve. 4,5x2,7cm, jelzett, Br: 13,4g.
Ezüst (Ag) kereszt medél, borostyánnal ékítve. 5x3,5cm, jelzett, Br: 14,3g.
Ezüst (Ag) bross, borostyánnal ékítve. 6,5x3cm, jelzett, Br: 15g.
Ezüst (Ag) cigaretta szelence. Jelzett. Jó állapotú. nettó: 62 g, 8x5x1 cm.
Ezüst (Ag) Bizánci mintás király karlánc. Jelzett. Jó állapotú. nettó: 72,5 g, h: 25 cm.
Ezüst (Ag) fogvájótartó ló motívummal. Jelzett. Jó állapotú. nettó: 20 g, m: 6,5 cm.
Ezüst (Ag) Karlánc markazit ékítéssel. Jelzett. Jó állapotú. bruttó: 24 g, h: 20 cm
Ezüst (Ag) Férfi nyaklánc. Jelzett. Jó állapotú. nettó: 51 g, h: 51 cm
Ezüst (Ag) 2 db késbak. Jelzett. Jó állapotú. nettó: 45,4 g, h: 9 cm
Ezüst (Ag) Art Deco fogvájótartó. Jelzett. Jó állapotú. nettó: 41 g, m: 6,5 cm
Ezüst (Ag) Szalvétaggyűrű. Jelzett. Jó állapotú. nettó: 33,6 g, d: 5 cm
Ezüst (Ag) Cigaretta tartó. Jelzett. Jó állapotú. nettó: 64,6 g, 11x3,5x1,5 cm
Ezüst (Ag) Koktélkanál. Jelzett. Jó állapotú. nettó: 21 g, 17,5 cm
Ezüst (Ag) Érmés kiskanál. Jelzés nélkül. Jó állapotú. nettó: 11 g, h: 11 cm
Ezüst (Ag) Fűszertartó. Jelzett. Jó állapotú. nettó: 30 g, d: 4,5 cm
Ezüst (Ag) Cigarettatárca. Jelzett. Jó állapotú. nettó: 179 g, 12x8x0,5 cm
Ezüst (Ag) Art Deco fűszertartópár. Jelzett. Jó állapotú. nettó: 66 g, d: 6 cm
Ezüst (Ag) szivar tartó. Jelzett. Sérülésekkel. nettó: 142 g, 13x6x2 cm
Ezüst (Ag) Vietnámi asztali dísz. Jelzett. Jó állapotú. nettó: 59 g, m: 10,5 cm
Ezüst (Ag) 2 db Art Deco hólyagos tálka. Jelzett. Jó állapotú. nettó: 85 g, d: 11 cm
Ezüst (Ag) Tubákos szelence, zománc díszítő bordűrrel. Jelzett. 7x5x1 cm, bruttó: 94 g
Ezüst (Ag) 6 db teáskanál. nettó: 51g, Kopott, Jelzett.
Ezüst (Ag) 6 db vegyes evőeszköz. bruttó: 115g, Kopott, sérült, Jelzett.
Ezüst (Ag) Gyertyatartó. Jelzett. Jó állapotú. nettó: 85 g, m: 14 cm
Ezüst (Ag) Bizánci mintás király nyaklánc. Jelzett. Jó állapotú. nettó: 403 g, h: 65 cm.