Art / Collecting
polish comics 1945-1989
45
Literatura XIX-XXw.
44
Dla dzieci
Gospodarstwo domowe
Starodruki
Historia
Wojsko / Harcerstwo / Militaria
III Rzesza - literatura propagandowa
Posnaniana
Regionalia / lit. podróżnicz / przewodniki
Widoki i plany miast
Religia
Grafika
32
Papiery wartościowe
Bibliofilskie bibeloty
Ekslibrisy
52
Pocztówki
60
Telegramy patriotyczne
Dokumenty życia społecznego
ESPERANTO
27
BETA
Human
Book
linocut
卡托維兹
墨
木刻版畫
水彩畫
水粉畫
沃維奇
波茲南
涅博鲁夫
維爾紐斯
萊昂
Antykwariat Poznań
Art / Collecting
polish comics 1945-1989
45
Literatura XIX-XXw.
44
Dla dzieci
Gospodarstwo domowe
Starodruki
Historia
Posnaniana
Widoki i plany miast
Religia
Grafika
32
Papiery wartościowe
Bibliofilskie bibeloty
Ekslibrisy
52
Pocztówki
60
Telegramy patriotyczne
Dokumenty życia społecznego
ESPERANTO
27
BETA
info
Human
Book
linocut
卡托維兹
墨
木刻版畫
水彩畫
水粉畫
沃維奇
波茲南
涅博鲁夫
維爾紐斯
萊昂
8 Aukcja Ciekawostek z Antykwariatu Bartoszko z Poznania
Grafika
Grafika
Art / Collecting
polish comics 1945-1989
45
Literatura XIX-XXw.
44
Dla dzieci
Gospodarstwo domowe
Starodruki
Historia
Posnaniana
Widoki i plany miast
Religia
Grafika
32
Papiery wartościowe
Bibliofilskie bibeloty
Ekslibrisy
52
Pocztówki
60
Telegramy patriotyczne
Dokumenty życia społecznego
ESPERANTO
Payne's Royal Dresden Gallery, volume 2, k. tablic 66
GOŁĘBNIAK Antoni - [drzeworyt] Nasze dzieje Millenium Poloniae, rozmiar 16 x 16,5cm, passe-partout 24 x 34cm
GOŁĘBNIAK Antoni - [drzeworyt] Nie było im miejsca w gospodzie, 10 x 15cm
STELLER Paweł - [drzeworyt] Owieczka na wypasie, 1954r.
GOŁĘBNIAK Antoni - [drzeworyt] forma kartki świątecznej, sygnowany
WYCZÓŁKOWSKI Leon - Chrystus Wawelski, [fotolitografia], 26,5 x 47,5cm
KOPCZYŃSKI Bronisław - [LITOGRAFIA] Dawna Warszawa "Sień pod "okrętem", 31,5 x 47cm
LAM Władysław - [DRZEWORYT] Don Kichot, sygnowany, oprawa
FEDOROWICZ Jacek - [tusz / papier] SOLARIUM, sygnowana
Jan WAŁACH - św. Barbara, [DRZEWORYT], 13 x 18cm, sygnowany
JAKIMOWICZ Roman - Ostra Brama w Wilnie, [drzeworyt], 14 x 20cm
ZĄBEK Bogdan - Kucyki, [linoryt], 7,5 x 6,5cm, sygnowany, 1979r.
ZĄBEK Bogdan - "Koniki", [linoryt], 8 x 8,5cm, sygnowany, 1987r.
ZĄBEK Bogdan - Pawie, [linoryt], 7 x 6,5cm, sygnowany, 1979r.
GOŁĘBNIAK Antoni - Exlibris Medicalibus Ludovici, [drzeworyt], 10 x 13cm, 1975r.
LIGOŃ Stanisław - Matka Boska z Dzieciątkiem, [akwarela/gwasz], osobista dedykacja autora dla małżonków z okazji srebrnych godów, Katowice 1951r.
RACZYŃSKI Stanisław - "Barbakan", [drzeworyt] sygnowany pod kompozycją, 19,5 x 14,5cm
RACZYŃSKI Stanisław - "Wawel, Kurza Stopka", [drzeworyt] sygnowany pod kompozycją, 13,5 x 17cm
RACZYŃSKI Stanisław - "Collegium Maius", [drzeworyt], sygnowany pod kompozycją, 15 x 17cm
ŁUCZAK Stanisław - Chłopczyk, [drzeworyt], sygnowany pod kompozycją, 27,5 x 36cm, 1947r.
KAJA Zbigniew - "Budowa nowego Poznania", [drzeworyt], sygnowany, 21,5 x 17cm, 1953r.
KAJA Zbigniew - "Odbudowa Starego Poznania", [drzeworyt], sygnowany pod kompozycją, 16,5 x 11cm, 1955r.
KĘPKA Marian - [linoryt] Łowicz, Kościół OO. Pjarów, 19 x 14cm
KĘPKA Marian - [linoryt] Nieborów - Pałac, 26 x 19,5cm
KĘPKA Marian - [linoryt] Arkadia, 15,5 x 14cm
KĘPKA Marian - [linoryt] Łowicz - Muzeum, skansen, 21 x 15cm
KĘPKA Marian - [linoryt] Arkadia, 20 x 16cm
KĘPKA Marian - [linoryt] Łowicz - Baszta gen. Klickiego, 18,5 x 26,5cm
KAWECKI Włodzimierz - [drzeworyt] Głowa Chrystusa, 27 x 37,5cm
GABRYELEWICZ W. - Kościół Kolegiacki w Środzie, 22,5 x 33,5cm, Poznań 1933r.
BUŁHAK Jan - Matka Boska Ostrobramska, 1927r., fotografia sygnowana Jan Bułhak Wilno [suchy tłok]
[HERALDYKA XVIIIw.] Cztery grafiki (akwarela kolor) z herbami: Leyser, Windeck, Ingenrahe i de la Barre