Classic paintongs and graphics
97
Contemporary paintongs and graphics
103
Ex libris - small-graphics
Engravings
Ceramics
28
Chinaware / Porcelain
39
Glass-objects
Art, antiquities
62
Statues, plaquettes
28
Watches
Cameras, film, accesories
Toys, board-games
Paraphilately
30
Document Stamps
Documents
43
Historical documents, manuscripts
152
Autographs
154
Photo
347
Advertisement
33
Judaica
Scout
Military
103
Maps
36
Music, Musical notes, Instruments
Printed Materials
65
Poster
20
Books: Travelling, Local History
Books: Sports, Chess, Alpinism
Books: Law
Books: History
36
Books: Military
Books: Architecture, Art
37
Books: Gastronomy and Gardening
Books: Natural sciences, Medicine
Books: about horses, horsing
Books: Social sciences
Books: Technics
Books: Railways, locomotives
Books: Judaica
Books: Religion
Books: Other languages
Books: Other rarities
50
Jewellery and precious metal items
78
佩奇
塞夫爾
奧地利
羅森塔爾
Darabanth
97
103
Ex libris - small-graphics
Engravings
Ceramics
28
Chinaware / Porcelain
39
Glass-objects
Art, antiquities
62
Statues, plaquettes
28
Watches
Cameras, film, accesories
Toys, board-games
Paraphilately
30
Document Stamps
Documents
43
152
Autographs
154
Photo
347
Advertisement
33
Judaica
Scout
Military
103
Maps
36
Printed Materials
65
Poster
20
Books: Law
Books: History
36
Books: Military
Books: Architecture, Art
37
Books: about horses, horsing
Books: Social sciences
Books: Technics
Books: Railways, locomotives
Books: Judaica
Books: Religion
Books: Other languages
Books: Other rarities
50
78
佩奇
塞夫爾
奧地利
羅森塔爾
40. Darabanth Major Auction - Art
Chinaware / Porcelain
Chinaware / Porcelain
97
103
Ex libris - small-graphics
Engravings
Ceramics
28
Chinaware / Porcelain
39
Glass-objects
Art, antiquities
62
Statues, plaquettes
28
Watches
Cameras, film, accesories
Toys, board-games
Paraphilately
30
Document Stamps
Documents
43
152
Autographs
154
Photo
347
Advertisement
33
Judaica
Scout
Military
103
Maps
36
Printed Materials
65
Poster
20
Books: Law
Books: History
36
Books: Military
Books: Architecture, Art
37
Books: about horses, horsing
Books: Social sciences
Books: Technics
Books: Railways, locomotives
Books: Judaica
Books: Religion
Books: Other languages
Books: Other rarities
50
78
Zsolnay alapmázas váza. Jelzés nélkül, hibátlan, m: 30 cm
Antik Zsolnay gyufatartó, korának megfelelő sérülésekkel, 1900 körül, m: 5 cm
Kína, Qianlong aranyhal tartó edény, szép állapotban, jelzett, m: 25 cm, d: 31 cm
Kína, Qianlong fedeles porcelán váza, szép állapotban, jelzett, m: 32 cm
Zsolnay Kovács István alapmázas váza, jelzés nélkül, ragasztott, restaurált, m: 26 cm
Japán, Kutani, Fuku rizses tál. Kézzel festett, jelzett. XIX.sz. vége, kopással d: 19 cm
Régi Sevres kaspó, kézzel festett porcelán, jelzett, kopott, m: 20 cm, d: 27 cm
Régi Capodimonte kaspó, jelzett, kopásokkal, m: 14,5cm, d: 19 cm
Rosenthal Martin Freyer design váza, porcelán, jelzett, hibátlan, m: 16,5 cm
Zsolnay: Anonymus. Eozin mázas porcelánfajansz. Jelzett. Hibátlan, 1920-30 körül. 23x15x21 cm
Zsolnay Nádor Judit retró váza 2db, kézzel festett porcelán, jelzett, kopásnyomokkal, m: 12 cm
Zsolnay alapmázas váza. Jelzés nélkül, hibátlan, m: 35 cm
Herendi Viktória porcelán teás készlet. 6 személyes. Kézzel festett, jelzett, hibátlan!!!
Herendi Rothschild mintás porcelán váza, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 36,5 cm
Herendi Ludas Matyi, Lux Elek terve alapján, jelzett, hibátlan, m: 21,5 cm
Herendi tigriskölykök, kézzel festett porcelán, jelzett, minimális kopásokkal, m: 17 cm
Herendi Viktória mintás szalagos tet a tet tálca, jelzett, hibátlan, 40x28 cm
Antik Japán Satsuma dísztányér, kézzel festett fajansz, jelzett, hibátlan, d: 18,5 cm