Paintings and graphics
801
Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
389
Paintings and graphics for low starting price
44
Ex libris - small-graphics
51
Engravings
76
Art-ceramics
308
Chinaware / Porcelain
531
Glass-objects
431
Antique
271
Minerals
Sculptures, statuettes, plaques
145
Watches
144
Design - fashion
158
Cameras, film, accesories
37
Flea Market
573
Toys, board-games
134
Frames
13
Vintage wines, drinks
58
Paraphilately
51
Document Stamps
Documents
173
Historical documents, manuscripts
95
Autographs
95
Photo
491
Advertisement
308
Match Label
Phone cards
Judaica
Scout
Ships Balaton
30
Budapest 150
162
Weapons, knives
Military
240
Maps
67
Music, Musical notes, Instruments
Music LP-s, CD-s, DVD-s
242
Printed Materials
322
Posters
66
Books
1 808
Travelling, Local History
190
Sports, Chess, Alpinism
25
Law
History
205
Military
52
Architecture, Art
441
Gastronomy and Gardening
46
Hunting
Natural sciences, Medicine
74
about horses, horsing
Social sciences
38
Technics
Railways, locomotives
Judaica
32
Religion
44
Other languages
Minibooks
Tales
91
Other rarities
475
Sci-fi and fantasy books and objects
Jewellery and precious metal items
301
布達佩斯
幾內亞
青銅
Darabanth
Paintings and graphics
801
389
44
Ex libris - small-graphics
51
Engravings
76
Art-ceramics
308
Chinaware / Porcelain
531
Glass-objects
431
Antique
271
Minerals
145
Watches
144
Design - fashion
158
Cameras, film, accesories
37
Flea Market
573
Toys, board-games
134
Frames
13
Vintage wines, drinks
58
Paraphilately
51
Document Stamps
Documents
173
95
Autographs
95
Photo
491
Advertisement
308
Match Label
Phone cards
Judaica
Scout
Ships Balaton
30
Budapest 150
162
Weapons, knives
Military
240
Maps
67
Music LP-s, CD-s, DVD-s
242
Printed Materials
322
Posters
66
Books
1 808
Travelling, Local History
190
Sports, Chess, Alpinism
25
Law
History
205
Military
52
Architecture, Art
441
Gastronomy and Gardening
46
Hunting
Natural sciences, Medicine
74
about horses, horsing
Social sciences
38
Technics
Railways, locomotives
Judaica
32
Religion
44
Other languages
Minibooks
Tales
91
Other rarities
475
301
布達佩斯
幾內亞
青銅
457. Darabanth Online Auction - Art
Paintings and graphics
801
389
44
Ex libris - small-graphics
51
Engravings
76
Art-ceramics
308
Chinaware / Porcelain
531
Glass-objects
431
Antique
271
Minerals
145
Watches
144
Design - fashion
158
Cameras, film, accesories
37
Flea Market
573
Toys, board-games
134
Frames
13
Vintage wines, drinks
58
Paraphilately
51
Document Stamps
Documents
173
95
Autographs
95
Photo
491
Advertisement
308
Match Label
Phone cards
Judaica
Scout
Ships Balaton
30
Budapest 150
162
Weapons, knives
Military
240
Maps
67
Music LP-s, CD-s, DVD-s
242
Printed Materials
322
Posters
66
Books
1808
301
Shiwan. Kína, XX. sz., mázas kerámia. Jelzés nélkül, hibátlan, m: 16 cm
12 db kínai zsírkő tyúk figura, eredeti dobozában, egyenként 4 cm
12 db kínai zsírkő macska figura, eredeti dobozában, egyenként 4 cm
DZS jelzéssel: Penelope. Terrakotta, jelzett, kis sérülésekkel, 25x11x11,5 cm
Ifj. Szabó István (1927-2017): Mikszáth büszt. Jelzett, kopással, m: 30,5 cm
cca 1930-1940 4 darab törpe figura, jelzett, m: 5,5-10 cm
Tóth Ernő (1949): Minotaurus. Bronz 1/1-es, egyedi szobor. Jelzett m: 52 cm
II. János Pál pápa fém büszt, márvány talpazaton, kopással, m: 9 cm
Szöllősi Endre: Anya gyermekével. Terrakotta, jelzett, sérüléssel, m: 20,5 cm
XIX. sz. magyar szobrász: Deák Ferenc büszt, bronz 24 cm Schlick Budapest öntő jelzéssel
Ismeretlen szobrász: Női akt. Öntött bronz, jelzés nélkül, m: 20,5 cm
Kínai bölcs. Faragott zsírkő, minimális kopottsággal, m: 25,5 cm
Bronz kutya szobor, fa talapzaton, jelzés nélkül, kopással, 15x10 cm
Rokokó lány figura. Fém szobor, figura 14 cm
Incselkedő. Szecessziós bronz dombormű fali dísz. Jelzés nélkül. 18x24 cm
Jelzés nélkül: Fekvő Buddha. Faragott lávakő. h: 36 cm
Termékenységi szobor, bronz, kopással, m: 11 cm
Kutas László (1936-): Vadászjelenet. Bronz dombormű, jelzéssel, 20x29,5 cm
Aranyozott fa férfi fej ,sötétbarna fa kocka talpon,korának megfelelő kopások. m: 27 cm
Indonézia, 20. sz., maszk, faragott fa, 33x19 cm
Jelzés nélkül: Grizzly medve. Öntött, patinázott bronz, m: 13 cm
KK jelzéssel: Huszár. Festett gipsz, festett márvány talapzaton, kis hibákkal, m: 29 cm
Jelzés nélkül: Vitéz gyerek. Öntött bronz, fatalapzaton. Jelzés nélkül. M: 19 cm
Donáth László (1943-): Art Deco harmonikás, terrakotta, jelzett. 26 cm
Zimankóban. Bécsi bronz ffigura. Mészkő talapzaton. Jelzés nélkül. 18 cm
Jelzés nélkül: Keresztes katona. Bronz, márvány talapzaton, kopott, m: 30 cm
Olvashatatlan jelzéssel: Dante. Fém, fatalapzaton, m: 9,5 cm
Afrikai maszk. Faragott fa. 45 cm
Farkas Pál (1947-): Baktató ló. Bronz, címkével jelzett, szép állapotban, 45x14x38 cm
Jelzés nélkül: Klaudiosz Ptolemaiosz büszt. Égetett agyag. m: 38 cm
Genesis Fine Arts: Lóverseny, műgyanta, jelzéssel, szép állapotban, m: 21 cm
Ágaskodó ló, bronzírozott alumínium szobor, jelzés nélkül, kopásokkal, m: 23,5 cm
Ismeretlen szobrász: Szántó ló. Öntött bronz, fém talapzaton, jelzés nélkül, 28x21x13 cm
Makonde afrikai fafaragás, korának megfelelő állapotban, 20. század. 25 cm
Fali fafaragás, jelzett, szép állapotban, 23x11 cm
MM jelzéssel: birkózók. Festett gipsz, kopásokkal, d: 35 cm
Kockázók. Réz dombormű, fali dísz keretben 15x22 cm
Olasz szobrász: Lófej. Öntött bronz, jelzéssel, m: 24,5 cm
Kína, 20. sz., Ónix oroszlán, fa talapzaton. Lábnyomban jelzéssel, kis kopással, 33x9x19 cm
Olasz szobrász: Delfin. Öntött bronz, vastag anyagú, jelzett, h: 35x13x19 cm
Holland kislány, bronz, márvány talpon, jelzés nélkül, m: 15 cm
cca 1970 Afrikai faragott fej párban,kopott, egyiken apró repedéssel, m:18 és 19 cm
Krisna figura 11 cm Festett fém 11 cm
Szkarabeusz, hieroglifákkal. Faragott zsírkő, kopással, 9,5x7 cm
Egyiptomi fej, ónix, kis kopással, jelzés nélkül, m: 13,5 cm
Antik kerti törpe, festett, korának megfelelő állapotban, m: 25 cm
Auguste Moreau (1834-1917) után, másolat: Kisfiú libával. Műgyanta, jelzett, sérült, m: 30 cm
The Juliana Collection: ló alakzatos bortartó, műgyanta, szép állapotban, jelzett, m: 20 cm
Azonosítatlan jelzéssel: Zerge szobor. Faragott fa, festett.Jelzett 38 cm
Pipázó juhász bronzírozott fém fali dísz .Dombormű 18x27 cm
Nyeste 1944 jelzéssel: Vándor legény. Gipsz fali dombormű., sérült 15x19 cm
Kínai bölcs és a lányka. Faragott csont szobor fa alapon 22 cm
Keleti bölcs - nagyméretű faragott fa szobor, kopással, m: 39 cm
Keleti bölcs - nagyméretű, gazdagon faragott fa szobor, kopással, m: 48 cm
Afrikai faragott fa szobor. Keményfa, egy helyütt töréssel 22 cm
Női félakt. Afrikai faragott fa szobor. Keményfa, 26 cm
Afrikai faszobor, m: 20 cm
Kisújszállási kerámia falikép (Juhász a nyájával), jelzett, kis sérüléssel, 15,5x23 cm
Borivó szerzetes. Nagy méretű festett gipsz szobor, kis kopással, m: 45,5 cm
Bánszky Sándor (1888-1918): Napoleon bronz kisplasztika, fa lapon, jelzett, 31x12 cm, 48x23 cm
NC jelzéssel: Vándor. Bronz, fatalpon, m: 13,5 cm
Jelzés nélkül: Gokart. Bronzírozott, műgyanta, vörös márványtalapzaton, m: 21 cm
Jelzés nélkül: Bálvány szobor. Agyar. m: 12,5 cm
Jelzés nélkül: Kalapos férfi. Égetett agyag, korának megfelelő állapotban, m: 51 cm
Vezénylő lányka. bronz szobrocska. achát talapzaton. 14 cm
Jelzés nélkül: anya gyermekével. Terrakotta szobor. m: 13 cm
Murai Jenő (1919-1989): Madár. Acél, jelzett, m:32 cm
Csíkszentmihályi Róbert (1940-2021): Merkúr. BNV vásárdíj 1986. Bronz. 30 cm
Kínai fej. Faragott fa szobor 38 cm Kis kopással
Afrikai guiggoló harcos, Faragott fa figura. 27 cm hajjal
Woodoo szobor. Faragott fa figura. 25 cm
3 majom faragott fa szobor, lakkozott m: 20 cm
Ferenc József mini mellszobor. Bronz 4,5 cm
2 db kristály kínáló tál, hibátlan d: 14,18 cm
Afrikai zenész. Faragott fal, kopással, m: 34 cm
Lanba jelzéssel: Afrikai szobor. Faragott keményfa, kopással, m: 24,5 cm
Mohácsi D.: Zsuzsanna és a vének. Préselt rézlemez, kereten.