Paintings and graphics
190
Ex libris - small-graphics
Engravings
Ceramics
Chinaware / Porcelain
Glass-objects
Art, antiquities
13
Statues, plaquettes
Watches
Cameras, film, accesories
Toys, board-games
Vintage wines, drinks
Paraphilately
Document Stamps
27
Documents
42
Historical documents, manuscripts
100
Autographs
82
Photo
530
Advertisement
52
Judaica
Scout
Freemasonry
Ships Balaton
13
Military
99
Maps
Printed Materials
91
Documents from the Hungarian Revolution of 1848-1849
Poster
78
Darabanth
Paintings and graphics
190
Ex libris - small-graphics
Engravings
Ceramics
Chinaware / Porcelain
Glass-objects
Art, antiquities
13
Statues, plaquettes
Watches
Cameras, film, accesories
Toys, board-games
Vintage wines, drinks
Paraphilately
Document Stamps
27
Documents
42
100
Autographs
82
Photo
530
Advertisement
52
Judaica
Scout
Freemasonry
Ships Balaton
13
Military
99
Maps
Printed Materials
91
Poster
78
34. Major auction - Art
Chinaware / Porcelain
Chinaware / Porcelain
Paintings and graphics
190
Ex libris - small-graphics
Engravings
Ceramics
Chinaware / Porcelain
Glass-objects
Art, antiquities
13
Statues, plaquettes
Watches
Cameras, film, accesories
Toys, board-games
Vintage wines, drinks
Paraphilately
Document Stamps
27
Documents
42
100
Autographs
82
Photo
530
Advertisement
52
Judaica
Scout
Freemasonry
Ships Balaton
13
Military
99
Maps
Printed Materials
91
Poster
78
Herendi Song (SG) mintás tányér. Kézzel festett, jelzett, hibátlan d: 18,5 cm
Herendi Cubash (CU) mintás tányér. Kézzel festett, jelzett, kis kopással d: 18,5 cm
Herendi, Óherendi tányér. Kézzel festett, jelzett, hibátlan. d: 19,6 cm
Zsolnay porcelán szalonnázó paraszt, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 35 cm
Herendi Viktória mintás áttört porcelán tál, kézzel festett, jelzett, hibátlan, d: 24 cm
Herendi narancsszín Viktória mintás tálka. Kézzel festett, jelzett, kis kopásokkal. 20x17,5 cm
Zsolnay tanácsköztársasági vörös katona. Kézzel festett, jelzett, hibátlan 41 cm
Hüttl, Budapest porcelán népviseletes figura. Kézzel festett, jelzett, kopásokkal 22 cm
Herendi Indiai kosár fantázia mintás tányér. Kézzel festett, jelzett, hibátlan d: 15,5 cm
Herendi Waldstein (WMC) mintás tányér. Kézzel festett, jelzett, hibátlan d: 19,5 cm
Herendi Indiai kosár fantázia mintás tányér. Kézzel festett, jelzett, hibátlan d: 19 cm
Herend, óherendi tányér. Kézzel festett, jelzett, minimális kopással d: 19,6 cm