Suszek Rare Books
Autographs and dedications
Philobiblon
Cracoviana
Historia
Literatura młodzieżowa
Literatura polska
89
Debiut
Herbert
Przed 1948
44
Po 1948 r.
Wydania emigracyjne
Literatura podróżnicza i górska
Literatura obca
W języku polskim
W innych językach
Judaica
Religia
Arts, Crafts
62
Grafika, zdjęcia, ryciny
45
A. Kołodziejczyk - karykatury
R. Wojewski
Czasopisma
Stasys
44
Suszek Books
Suszek Rare Books
Autographs and dedications
Philobiblon
Cracoviana
Historia
Literatura młodzieżowa
Literatura polska
89
Debiut
Herbert
Przed 1948
44
Po 1948 r.
Wydania emigracyjne
Literatura obca
W języku polskim
W innych językach
Judaica
Religia
Arts, Crafts
62
Grafika, zdjęcia, ryciny
45
A. Kołodziejczyk - karykatury
R. Wojewski
Czasopisma
Stasys
44
4. aukcja antykwariatu Suszek Books
Grafika, zdjęcia, ryciny
Grafika, zdjęcia, ryciny
Suszek Rare Books
Autographs and dedications
Philobiblon
Cracoviana
Historia
Literatura młodzieżowa
Literatura polska
89
Literatura obca
Judaica
Religia
Arts, Crafts
62
Grafika, zdjęcia, ryciny
45
A. Kołodziejczyk - karykatury
R. Wojewski
Czasopisma
Stasys
Górny Śląsk. Huty i kopalnie pod Świętochłowicami Jan Wroniecki
Zygmunt Szpingier (1901-1960 ) Port w Gdyni. Widok ogólny z Kamiennej Góry
Drzeworyt Sztorcowy z rysunku Juliusza Kossaka
Nowicyuszka
J. I. Kraszewski
Adres Rady Miasta Krakowa w 500. rocznicę odnowienia UJ
Rotograwiura Zygmunt Stary [reprodukcja Hołdu Pruskiego]
Rotograwiura Stańczyk [mal. Jan Matejko]
[Album de Vilna] Szyszak z czasów Zygmunta I
Wacław Teofil Radwan 12 plansz do poematu Adama Mickiewicza Pan Tadeusz
Stanisław Kluczborski Grafika z teki Melpomeny
Jakubowski Stanisław Cud w Kapliczce [Drzeworyt]
Jakubowski Stanisław Kapliczka [Drzeworyt]
Jakubowski Stanisław Chrystus w Kapliczce [Drzeworyt]
Straszewicz Józef - Ignacy Mielżyński [Litografia]
Straszewicz Józef - Bonawentura Niemojowski [Litografia]
Straszewicz Józef - Teodor Morawski [Litografia]
Straszewicz Józef - Wincenty [?] Matuszewicz [Litografia]
Straszewicz Józef - Ignacy Ledochowski [Litografia]
Pieniążek Józef Świątki Sądeckie Podhale w obrazach
Pieniążek Józef Figura św. Anny w Podwilku na Orawie - Podhale w obrazach
Pieniążek Józef Szczawniczanie Podhale w obrazach
Pieniążek Józef Stary Gazda z Rzepisk na Spiszu - Podhale w obrazach
Pieniążek Józef Izba Góralska w Milówce - Podhale w obrazach
Pieniążek Józef Rodzina mieszczańska z Żywca - Podhale w obrazach
[Akwaforta] Zespół Widoków Francja
[Akwaforta] widok zaułka miejskiego A. J. Majewski
Franciszek Kostrzewski Wyrobnicy Nadwiślańscy [Litografia]
Franciszek Kostrzewski Obywatel starej daty w zimie [Litografia]
Franciszek Kostrzewski Obywatel nowej daty w lecie [Litografia]
Franciszek Kostrzewski Finis coronat opus [Litografia]
Franciszek Kostrzewski Obywatel nowej daty w zimie [Litografia]
Franciszek Kostrzewski Niechno się pan tak jak ja upije... [Litografia]
Franciszek Kostrzewski Handlarz drzewa na dorobku... [Litografia]
Franciszek Kostrzewski Jegomość Jejmość Jejmościanka i Grześ [Litografia]
Franciszek Kostrzewski Hulaj dusza bez kontusza! [Litografia]
Jan Kochanowski mal. Jan Matejko ryt. Stanisław Jakubowski
[Lewicki Jan Nepomucen][Litografia barwna] Wojsko polskie - Piechota
[Lewicki Jan Nepomucen][Litografia barwna] Wojsko polskie - Artyleria
[Lewicki Jan Nepomucen][Litografia barwna] Wojsko polskie - Ułany i Strzelcy konne
Heliograwiura na papierze sygn. A. Kędzierski
Heliograwiura na papierze sygn. T. Axentowicz
[Leonor Fini] Ilustracja z Manuscript trouvé à Saragosse [Rękopis znaleziony w Saragossie]
Kolowca Stanisław Zdjęcie rzeźby Matki Boskiej z Ołtarza mariackiego
Reichsmesse Leipzig [reklama z okresu okupacji] [Generalne Gubernatorstwo] [II wojna światowa]