103
Artykwariat
103
Srebra stołowe końca XIX i początku XX wieku.
112
31/10/2021 21:00
Serwis do herbaty, Anglia 1930 r.
Serwis do kawy, Anglia 1925 r.
Zestaw do herbaty, Niemcy ok. 1890 r.
Serwis do herbaty, Anglia 1815 r.
Serwis do kawy i herbaty, Niemcy XIX/XX w.
Komplet do kawy, Niemcy 2 poł. XIX w.
Serwis do kawy i herbaty, Anglia 1924 r.
Mlecznik i cukiernica na tacce, Niemcy ok. 1930 r.
Cukiernica, mlecznik i szczypce, Anglia 1939 r.
Cukiernica i mlecznik, Anglia 1814 r.
Czajnik do kawy, Niemcy ok. 1860 r.
Mlecznik z drewnianym uchem, Niemcy 1925 r.
Cukiernica, Niemcy ok. 1900 r.
Cukiernica, Niemcy ok. 1890 r.
Paterka na nóżkach, Grecja 2 poł. XX w.
Patera, Niemcy ok. 1920 r.
Paterka, Niemcy 1850 r.
Misa, Norwegia ok. 1920 r.
Misa, Francja lata 30. XX w.
Żardiniera, Szwecja 1930 r.
Patera z pałąkiem, Anglia 1836 r.
Koszyk, XIX/XX w.
Koszyk, Niemcy ok. 1900 r.
Sosjerka, Anglia 1937 r.
Sosjerka, Włochy 1 poł. XX w.
Sosjerka, Anglia 1936 r.
Sosjerka, Anglia 1936 r.
Sosjerka, Dania 1937 r.
Sosjerka, Niemcy lata 70. XIX w.
Sosjerka, Niemcy ok. 1890 r.
Taca, Austria lata 20. XX w.
Taca, Austria ok. 1900 r.
Naczynie do przypraw, Anglia 1850 r.
Solniczka, Francja XIX/XX w.
Para naczyń do przypraw, Anglia 1888 r.
Naczynie na konfitury, Niemcy ok. 1900 r.
Para świeczników, Holandia lata 50. XX w.
Świecznik, Niemcy 1930-1940 r.
Świecznik trójramienny, Niemcy ok. 1920 r.
Para trójświecowych świeczników, Niemcy lata 20. XX w.
Świecznik, Wrocław 1861-76 r.
Wazon, Holandia poł. XIX w.
Wazon solifleur, Anglia, 1908 r.
Komplet 12 łyżeczek z sitkiem, Wrocław XIX/XX w.
Komplet sztućców dla 6 osób, Dania 1 poł. XX w.
Komplet złoconych noży, Francja pocz. XIX w.
6 łyżek do zupy, Dania 1932-1933 r.
Komplet 12 łyżeczek, Niemcy ok. 1905 r.
12 łyżeczek z łyżeczką do cukru i łyżeczką do pruszu herbacianego, Holandia 1882 r.
Komplet 6 łyżeczek, Holandia lata 80. XIX w.
6 łyżeczek, Niemcy ok. 1925 r.
6 złoconych łyżeczek, Francja ok. 1900 r.
6 złoconych łyżeczek, Anglia 1920 r.
Widelec półmiskowy, Francja XIX w.
Widelec do ryb, Anglia 1926 r.
Nóż do ryb, Niemcy ok. 1900 r.
Sztućce do przystawek, Niemcy po 1888 r.
Nóż do pasztetu/tortu, Niemcy ok. 1900 r.
Nóż do tortu, Rumunia 1930-31 r.
Para łyżek półmiskowych, Niemcy ok. 1900 r.
Para łyżek półmiskowych, Francja ok. 1870 r.
Łyżka półmiskowa, przełom XIX/ XX w.
Łyżka półmiskowa, Austro - Węgry 1865 r.
Łyżka półmiskowa, Austro- Węgry 1865 r.
Łyżka półmiskowa, Niemcy ok. 1930 r.
Łyżka półmiskowa, Niemcy pocz. XX w.
Łyżka środka stołu/do śmietany, Dania 1951 r.
Łyżka środka stołu, Niemcy ok. 1890 r.
Łyżka wazowa/środka stołu, Niemcy lata 20. XX w.
Łyżka wazowa, Wrocław ok. 1860 r.
Łyżka wazowa do kompotu, Niemcy po 1888 r.
Sztućce do lodu, Niemcy 1895-1917
Łyżka do cukru lub pruszu herbacianego, Niemcy lata 30.XX w.
Szczypce do cukru, Niemcy ok. 1870 r.
Szczypce do cukru, Dania połowa XX w.
Szczypce do cukru, Niemcy pocz. XIX w.
Szczypce do cukru, Niemcy ok. 1930 r.
Szczypce do cukru, Niemcy ok. 1850 r.
Łopatka do ciasta, Belgia lata 20./30. XX w.
Łopatka do ciasta, Dania 1926 r.
Obrączka na serwetkę pocz. XX w.
Obrączka na serwetkę, Niemcy ok. 1900 r.
Para obrączek na serwetkę, Portugalia pocz. XX w.
Para obrączek na serwetkę, Niemcy ok. 1900 r.
Obrączka na serwetkę, Niemcy po 1888 r.
Obrączka na serwetkę Niemcy, po 1888 r.
Obrączka na serwetkę, Niemcy ok. 1920 r.
Obrączka na serwetkę XIX/XX w.
Popielniczka, Szwecja 1963 r.
Patera na stopie, USA lata 30. XX w.
Naczynie do przypraw, Kraków ok. 1930 r.
Cukiernica, Francja 1894-1929 r.
Cukiernica, Niemcy ok. 1850 r.
Sitko, Francja koniec XIX w.
Sitko do kompotu, Anglia 1806 r.
Łopatka do ciasta, Łotwa 1845 r.
Szczypce do cukru, Austro-Węgry koniec XIX w.
Szczypce do cukru/lodu, Austria lata 30. XIX w.
Łopatka stołowa, 1 poł. XX w.
Łopatka do pasztetu, Tiffany & Co, pocz. XX w.
Łopatka do ryb, Niemcy lata 50. XIX w.
Łopatka do ciasta, Niemcy ok. 1830 r.
Łyżka wazowa Warszawa, ok. 1908-1915