23
BETA
Human
20
Head
Face
Dance
Apparel
Clothing
Performer
Leisure Activities
Dance Pose
Water
Torso
Animal
Outdoors
Costume
Accessories
Sunglasses
Wood
Mammal
Crowd
Hat
Stricte
23
BETA
info
Human
20
Head
Face
Dance
Apparel
Clothing
Performer
Leisure Activities
Dance Pose
Water
Torso
Animal
Outdoors
Costume
Accessories
Sunglasses
Wood
Mammal
Crowd
Hat
III Aukcja Sztuki KOBIETY
02/12/2020 23:00
Agata Potakiewicz, Wyjście, 2020r, olej na płótnie, 80 x 65 cm, sygn.p.d
Agnieszka Banasiak, Jestem jaka jestem II, akryl, olej na płótnie, 100x80cm, sygn.na odwrociu i sprzodu
Aleksander de Silesia, Venus, 2019r., 84 x 60 cm, olej, płyta mdf, sygn.p.d oraz na odwrociu
Artur Borkowski, Polemika, 2020r., akryl na płótnie, 60 x 70 cm, sygn.p.d
Beata Mura, Duma, 2019r., olej na płótnie, 60 x 80 cm, sygn.p.d
Dorota Kołakowska, Kuszenie, 2020 r., akryl na płótnie, 60 x 80 cm, sygnatura na odwrocie
Gabriela Krawczyk, Niespokojny wiatr, 2020r., akryl, kolaż na płótnie, 70 x 50cm, sygn.p.d
Grazyna Jeżak, Raised in Dance, 2018
Jacek Jurkiewicz, Kobieta nocy, 2020r., akryl na płótnie, 80 x 80 cm, sygn.p.d
Jacek Wysocki, Anna P, 2020r, akryl na płótnie, 80 x 80 cm, sygn.p.d
Jolanta Ziółkowska, Przebudzenie, 2017r., akryl, kolaż na płycie, 90 x 70cm, sygn.l.d
Julia Chadaj, Serce w Afryce, 2020r., akryl na płótnie, 80 x 50cm, sygn.l.d
Karolina Dadura, Figure01, 2020 r., akryl na płótnie, 130 x 90cm, sygn.p.d
Kaska Śmigielska, Bez tytułu, 2020r. ,olej na płótnie, średnica 60 cm , sygn.na odwrociu
Katarzyna Bruniewska-Gierczak , Skrzydło, 2019r., olej na płótnie, 80 x80 cm, sygn na odwrociu
Katarzyna Spychalska, Dnia szóstego, 2020r, olej na płótnie, 80 x 60cm, sygn.na odwrociu
Michał Dąbrowski, Delikatność, 2020r., olej, piasek morski na płótnie, 80 x 100cm, sygn.
Nikola Fedak, Akt (różowy), 2016r., akryl na płótnie, 40 x 60 cm, sygn na odwrociu
Agnieszka Pikus, When the Heart Whispers, 2016r., olej, szlagmetal, płótno, 130x80cm, sygn.na odwrociu; A.Pikus 2016 WHENTHE HEART WHISPERS
Agnieszka Giera, Persefona, 2017r, akryl na płótnie, 50 x 50cm, sygn na odwrociu
Agnieszka Spryszyńska, BOMBUS, 2019 r, akryl na płycie, średnica 20cm, sygn.na odwrociu
Aleksander de Silesia, Pływaczki, 2020r., 75 x 115 cm, olej na płótnie, sygn.p.d
Beata Urbaniak, Dobra wróżka, 2020r, akryl na płótnie, 50 x 60cm, sygn na odwrociu
Danuta Kolis, Ewa w ogrodzie, 2020r., akwarela na papierze, 50 x 35cm, sygn.p.d DK
Edyta Purzycka, Szepty, 2018r., rysunek tuszem na papierze, 70 x 80cm, sygn.
Elżbieta Boukourbane, Jestem niebieska, 2020r., olej na płótnie, 70 x 70cm, sygn.p.d
Jarosław Polanek, PISSTACJA 4, technika mieszana (farby olejne, akryl, raster) na płótnie, 100 x 100cm, sygn na odwrociu
Karina Góra, Adagio, 2020r., akryl na płótnie, 70 x 80cm, sygn.p.d
Krystyna Rausz, Ich dwoje, 2009r., olej na płótnie, 40 x 30cm, sygn.p.d
Krzysztof Logiński, Angry? Sad?, 2018r., akryl na płótnie, 100 x 80 cm, sygn.p.d
Małgorzata Wójcik, Goddess , 2020r., akryl, płatki złota (szlag metal), 30 x 40 cm, sygn l.d. i na odwrociu
Marek Szczęsny, Zaduma, 2020r., olej na płótnie, 40 x 40 cm, sygn.p.d.
Marta Gwizdowska, Rok 2020, 2020r., akryl na płótnie, 100 x 100 cm, sygn.p.d
Marta Wakuła, Akt z Jarzębiną II, 2019r., linoryt monotypia, matryca 50 x 50 cm, z passe-partout 65 x 65 cm, sygn.l.d
Zbigniew Bogucki, Śniadanie Alicji, 2011r, pastel suchy na tekturze, 90 x 60 cm, sygn.l.d