23
BETA
Outdoors
Nature
Water
Animal
Bird
Human
Plant
Building
Vehicle
Transportation
Shoreline
Flower
Green
Tree
Brick
Housing
Wheel
Machine
Accessories
Sunglasses
Stricte
23
BETA
info
Outdoors
Nature
Water
Animal
Bird
Human
Plant
Building
Vehicle
Transportation
Shoreline
Flower
Green
Tree
Brick
Housing
Wheel
Machine
Accessories
Sunglasses
V Aukcja WYPRZEDAŻOWA
17/01/2021 22:00
Beata Mura, Rose, akryl na płótnie, 100 x 100 cm, sygn. p.d róg Ryś 2020
Ewelina Wasilewska, Aurelia Borealis, 2020r., olej na płótnie, 70 x 100cm, sygn.p.d Wasilewska '20
Maria Janiga, Ślady Łeba, 2015 r., płótno enkaustyka, 73 x 60 cm, sygn.p.d m.janiga 2015
Artur Borkowski, Symbioza, 2020r., akryl na płótnie, 60 x 70cm,. sygn.l.d AB 2020
Agnieszka Pikus, Kompozycja I, 2020r., średnica 50cm, drewno, fornir, sygn.na odwrocie Agnieszka Pikus Kompozycja I
Danuta Kolis, Sączy się dzień, 2020r, akwarela na apierze, 40x29,5(oprawa 50x40), sygn. Pd DK
Paulina Szabra, Łąka, 2020r., olej na płótnie, 60 x 60cm, sygn.p.d
Anna Sandecka-Ląkocy, Blue Light, 2019 r., olej na płótnie, 70 x 100 cm, sygn.p.d
Elżbieta Boukourbane, Landryna, 2015r., olej na płótnie, 61 x50 cm, sygn.p.d E.Boukourbane
Ewelina Wasilewska ,Nad rozlewiskiem, olej na płótnie, 100 x 70 cm, sygn.na odwrociu
Anna van Brussel , Wyspa Hydra, 2020r., akryl na płótnie, 50 x 40cm, sygn.ld.Van Brussel 2020
Renata Lichańska-Mleczko, Sale, 2018r., akryl, olej, tektura na płycie, 70 x 50 cm, sygn.na odwrociu
Artur Borkowski, Polemika, 2020r., akryl na płótnie, 60 x 70 cm, sygn. p.d
Autor nieokreślony (sygn.Judyn), Łodzie, 2009r., olej na płótnie, 70 x 103 cm, sygn.p.d Judyn
Beata Mura, Dom, 2020r., akryl na płótnie, 90 x 90cm, sygn.p.d róg Ryś 2020
Bogdan Styperek, Bez tytułu, 2020r., olej na płótnie, 90 x 90cm, sygn.na odwrociu,
Danuta Kolis, Ewa w ogrodzie, akwarela na papierze, 44,5 x 29 cm , sygn.p.d DK
Daniel Gromacki , Narewka, 2020r., olej na płótnie, 80 x 120 cm , sygn.na odwrociu
Irena Natanek, Korona, 2020r., akryl, tablica malarska, 70 x 50 cm, sygn.InatanekArt'20
Ewelina Wasilewska, Wieczór zimowy, olej na płótnie, 60 x 80cm, sygn.na odwrociu
Maria Janiga, Łeba 2019 , olej na płótnie, enkaustyka, 61 x 76 cm, sygn.p.d
Katarzyna Fiejka, Zapach kawy, 2019r., akryl na płótnie, 40 x 80 cm, sygn.na odwrociu
Katarzyna Czumałowska, Pod prąd, 2020r., akryl na płótnie, 50 x 70cm, sygn.p.d
Michalina Derlicka, Z mgły, 2020r., olej na płótnie, średnica 80cm, sygn.l.d
Maria Janiga., Mewy, 2014r., olej, sklejka, enkaustyka, 55 x 60cm, sygn.p.d M.Janiga 2014
Karina Góra, Dziewczyna w magnoliach, 2020r., akryl na papierze, 49 x 41 cm w oprawie, sygn.p.d Karina Góra
Małgorzata Chwałek Sych, Magiczny ogród, 2020r., akryl na płótnie, 70 x 60cm, sygn.l.d
Maria Janiga, Spacer, 2020r., olej ,enkaustyka, na płótnie, 80 x 100 cm, sygn.p.d m.janiga 2020
Adam Meler, Pokolenie, 2020r., olej na płótnie, 80 x 80cm, sygn.AM 2020
Tomasz Kuran, Podobno o zachodzie wielka ryba wyrzuciła Jonasza na brzeg ,akryl na płótnie, 70 x 100cm, sygn.na odwrociu
Tomasz Kuran, Pejzaż ascetyczny, 2020r., olej na płótnie, 70 x 70cm, sygn.p.d
Marta Chudzik, Złoty środek, akryl na płótnie, 100 x 80cm, sygn.na odwrociu
Agnieszka Słońska-Więcek, Kraków we mgle, 2020r., akryl na płótnie, 70 x 50cm, sygn. p.d ASW
Paulina Szabra, Kolorowy wiatr, 2020r., olej na płótnie, 60 x 60cm, sygn.p.d Szabra'20
Maja Aleksandra Gackowska, Abstract, akryl i marker na płótnie, 100 x 80cm, sygn.na odwrociu