俄羅斯
匈牙利
德國
德累斯頓
斯洛伐克
柏林
瑞典
維也納
英國
Nautilus Galeria i Dom Aukcyjny
俄羅斯
匈牙利
德國
德累斯頓
斯洛伐克
柏林
瑞典
維也納
英國
Aukcja sreber
03/10/2020 12:00
Para solniczek, srebro złocone, Wielka Brytania, I poł. XX w.
Kabaret do przypraw, Europa zachodnia (?), srebro 12 łut (750), II poł. XIX w.
Tabakierka, srebro 13 łut, Wiedeń, koniec XIX w. (punca nieczytelna)
Patera owalna, głęboka, Słowacja, lata 1949-1962, srebro 800
Secesyjny flakon, okuty platerem (metal srebrzony), przełom XIX i XX w., wytwórnia Orivit
Cukierniczka, Niemcy, I połowa XX w., srebro 800
Cukierniczka, Słowacja 1929-1941, srebro próby 800, monogram złotnika FM
Taca dwuuszna na stopkach, Wiedeń, 1845, srebro próby 13 łut (812,5)
Dzbanek klasycystyczny, Wiedeń 1862, srebro 13 łut (812,5)
Dzbanek w motywy florystyczne, Berlin (na spodzie słabo czytelna punca złotnika, oraz punca miejska), XIX wiek
Kieliszek kiduszowy, carska Rosja 84 zołotniki, koniec XIX wieku
Dzbanek, Słowacja 1929-1941, srebro próby 800, monogram złotnika FM
Czajnik na herbatę, Słowacja 1929-1941, srebro próby 800, monogram złotnika FM
Dzbaneczek, Drezno, XIX wiek, srebro (12 łut?), na spodzie widoczny wężyk probierczy
Żardiniera, Słowacja 1929-1941, srebro próby 800, monogram złotnika AH(?)
Półmisek okrągły, Słowacja 1929-1941, srebro próby 800, monogram złotnika MV
Imbryk na herbatę, Niemcy, I poł. XX w., srebro próby 835. wys.: 20 cm
Patera dwuuszna w motywy florystyczne, giloszowana. na stopkach, Europa zachodnia, srebro próby 12 łut
Kielich kiduszowy; czasza wewnątrz złocona (przetarcia), waga: 327 g
Para świeczników, Wiedeń, 1866, złotnik CS (zapewne wiedeński złotnik Carl Schill, prowadzący warsztat od 1828)
Solniczka, Wiedeń, 185(?), srebro próby 13 łut (812,5), dodatkowo ocechowana polską puncą lombardową
Vincenz Carl Dub, Zestaw sztućców na 12 osób w drewnianej kantynie, Wiedeń, 1886 - 1922
Para lichtarzy, Karol Filip Malcz
Cukiernica skrzynkowa, Karol Filip Malcz; połowa XIX w., srebro próby 12 łut (750)
Solniczka, Szwecja, XIX wiek
Mlecznik, Europa zachodnia, XIX wiek, srebro próby 12 łut (750)
Solniczka, Wiedeń, 18(?)7, złotnik TD, srebro próby 13 łut (812,5)
Vincenz Carl Dub, Para świeczników Austro-Węgry, XIX w. srebro próby 800
Kubek, Francja, XIX/XX w., srebro próby 950