LITERATURA, Otto Helbing - Auktions Katalog enthaltend Münzen und Medaillen, Sammlung Alfred del Strother, Baden - Baden, München 1921, całość 140 stron i 32 tablice, katalog aukcyjny Otto Helbing Nachf. z aukcji, która odbyła się w Monachium w 1921 roku, pozycja przedstawia piękny zbiór monet i medali - dużo poloników, twarda oprawa w płótno, ładnie zachowany egzemplarz w solidnej oprawie