Janusz Kurpiewski, Monety i medale polskie na aukcjach zagranicznych 1987-1990
Warszawa 1992, Polskie Towarzystwo Numizmatyczne.
s. 201, il. w tekście, okładka miękka. wyd. z nieznacznym przetarciami na krawędziach
Stan zachowania: dobry+
Wymiary: ok. 23,5 x 16,5 cm
Masa: ok. 0,34 kg
Ekslibrys numizmatyczny Witolda Tokarskiego