Katalog aukcyjny pierwszej
aukcji ze zbiorów własnych inż. J. Tuleji, nakładem własnym Józefa Tuleji, Lwów 1930, s. 64, w. 21,5 x 14,5 cm.
Stan dobry, oprawa miękka, lekko podniszczona, lekko przybrudzona.
Katalog aukcyjny pierwszej
1 | |||
> | 5 | ||
50 | |||
> | 10 | ||
200 | |||
> | 20 | ||
500 | |||
> | 50 | ||
1 000 | |||
> | 100 | ||
2 000 | |||
> | 200 | ||
5 000 | |||
> | 500 | ||
10 000 | |||
> | 1 000 | ||
20 000 | |||
> | 2 000 | ||
50 000 | |||
> | 5 000 | ||
∞ | |||