印章
37
44
時尚
BETA
Human
巴黎
德國
邁森
Antykwariat PanPaser
印章
37
44
時尚
BETA
info
Human
巴黎
德國
邁森
z dolnośląskich strychów III
132
25/10/2021 17:00
403 142 PLN
barokowa szafa ludowa XVIII w.
lampa Wiedeń druga połowa XIX w.
lampa secesyjna początek XX w. szkło warstwowe
para kwietników
para wazonów Mettlach-Villeroy & Boch z motywem chinoiserie
para foteli późny Biedermeier połowa XIX w.
niciak Biedermeier
podłogowa lampa naftowa eklektyk koniec XIX w.
lucerna druga połowa XIX w.
toaletka przenośna XIX w. Ludwik XIV
kartusz herb Szreniawa bez Krzyża XIX w.
konsola na ścianę noerokoko XIX w.
wiatrołap karnisz rokoko XVIII w.
konsola z aniołem XIX w.
konsola z aniołem XIX w.
Moritz Retzsch, "Szachy z diabłem" litografia początek XX w.
lot: 11 sztuk sztychów
Ostatnia wieczerza, olej na blasze XIX w.
pejzaż z sarnami, pierwsza połowa XIX w.
Josef Scholz, 1881 r, martwa natura
para akwarel, pejzaże leśne
sztandar procesyjny barok XVIII w. olej na płótnie
memento mori, tarcza pogrzebowa, rokoko XVIII w.
Ferdinand Lugerth, Wiedeń "Kobieta ze snopkiem"
Edouard Drouot, (Francja, 1859-1945)
Georges Van der Straeten (1856-1928), popiersie
popiersie Mussoliniego
figura sportowca
Johann Wolfgang von Goethe, marmur
dziewczynka z kotem, alabaster XIX w.
kozy, żeliwo, początek XX w.
para młodych kobiet, biskwit, Francja XIX w.
para Chińczyków Niemcy XIX w.
secesyjny kufel ceramiczny z dekoracją chinoiserie
patera z chińskiej porcelany zakuwana brązem, Francja XIX w.
Karl Himmelstoss (Wrocław 1872 - 1967 Monachium), Rosenthal Ćma
wazon Francja XIX w.
kałamarz porcelanowy XIX w.
serwetnik Miśnia
łyżka do cukru pudru, Miśnia
puzderko, Miśnia
mlecznik 8 cm, Miśnia
mlecznik 13,5 cm Miśnia XVIII w.
herbatnica z dekoracją chinoiserie Miśnia
candle holder Meissen
kubek Miśnia
filiżanka ze spodkiem w dekoracji chinoiserie Miśnia XIX w.
filiżanka ze spodkiem w dekoracji chinoiserie Miśnia XVIII w.
filiżanka ze spodkiem XVIII w. Miśnia
czarka ze spodkiem z dekoracją chinoiserie Miśnia
filiżanka ze spodkiem do mocci Miśnia
filiżanka ze spodkiem Miśnia
wazon Miśnia
wazon w formie urny z uszami, Miśnia
wazon z dekoracją chinoiserie, Miśnia
wazon kobaltowy bez uszu, Miśnia
wazon kobaltowy z uszami, Miśnia
wazon z różą 25,5 cm, Miśnia
wazon w formie amfory 35 cm, Miśnia
zapachnik waza z przykrywką, Miśnia
koszyczek z miniaturą Drezna, Miśnia
puzdro z miniaturami w kształcie jabłka, Miśnia XIX w.
tabakierka ze sceną wojskową Miśnia
pojemnik na puder do kałamarza Miśnia XIX w.
Pojemnik na inkaust Miśnia XIX w.
talerz 38 cm Miśnia XVIII w.
wazon szklany secesja
rubinowa szklaneczka ze złotą dekoracją XIX w Bohemia
szkatułka z hialitowego szkła, XIX w.
wizytownik z puttami w typie Mosera
para kieliszków zaślubinowych Rosja XIX w.
puchar szkło miodowe XIX w.
puchar szklany rubinowy XIX w.
koszyczek szklany XIX/XX w.
kielich szklany okuwany srebrem secesja
Enameled snuff box with hunting scenes 18th century.
enamel pan on tripod 19th century.
krzyż z agatu
tłok pieczętny z kwarcem pierwsza połowa XIX w.
puzderko srebrne z filigranu XIX w.
srebrna tabakierka z rubinem barok XVIII w.
papierośnica niellowana
srebrna solniczka
medalion srebrny 1820 r Opawa Chrzest w Jordanie
silver bag signed "Maria Klaniter Stettin"
taca platerowa art deco
19th century drafting instrument
cutlass Paris 18th century.
nóż do papieru srebro i kość art deco
paper knife, miniature sword
srebrna miska 286 g
patera according to Bertel Thorvaldsen
patera secesyjna ze sceną łowów Diany
pair of art nouveau candlesticks Germany WMF
neobarokowa misa z uszami z monogramem-"AMT" XIX w.
dwie łyżeczki srebrne z emalią 42g
6 widelców do ciasta
srebrne nożyczki 50 g próba 800
łyżka srebrna z emalią do sałatki 30g
Srebrna łyżka do sałatki 39g
Srebrna łyżka do sałatki, waga-35g
Srebrna łyżka do sałatki, waga-50g
Srebrna łyżka do sałatki, waga-41g
chochelka srebrna do sosu 39g
srebrne sztućce do mięsa, Francja XIX w.
srebrne sztućce do sałatki Francja XIX w.
srebrny nóż do papieru z głuszcem 36g
srebrny nóż do papieru z monogramem "AZ" 26g
srebrny dzwonek XIX w.
srebrna poduszka na szpiki XIX/XX w. próba-800
chochla z kokosowym czerpakiem oprawionym w srebro XIX w.
chochla srebrna XIX w, Francja
chochla srebrna XIX w.
chochla srebrna Niemcy próba-800 152g
6 noży srebrnych do owoców XVIII/XIX w.
srebrna łopatka do ciast 82g Francja
łopatka do ciast, metal srebrzony i złocony
srebrna łopatka do ciast 112g
srebrna łopatka do ciast z kościaną rączką Francja XIX w.
Srebrna łopatka do ciast z kościaną rączką, Francja XIX w.