38
73
聖像畫
獎章
63
103
71
紀念品
collar
seal
stud
伯明翰
俄羅斯
偏鋁酸鎂
匈牙利
奧地利
尚比亞
德國
戒指
28
波蘭
紫水晶
結婚戒指
義大利
耳環
藍寶石
金
64
金剛石
鉑
銀
鑽石
電氣石
項鍊
Sopocki Dom Aukcyjny
38
73
聖像畫
獎章
63
103
71
紀念品
collar
seal
stud
伯明翰
俄羅斯
偏鋁酸鎂
匈牙利
奧地利
尚比亞
德國
戒指
28
波蘭
紫水晶
結婚戒指
義大利
耳環
藍寶石
金
64
金剛石
鉑
銀
鑽石
電氣石
項鍊
Aukcja Varia 36
Sygnet herbowy "Łabędź", Rosja (Petersburg), koniec XIX w.
Sygnet z karneolem, 1 poł. XX w.
Sygnet z sardonyksem, Austro-Węgry (Peszt), XIX/XX w.
Medalik z przedstawieniem Chrztu Chrystusa, XIX/XX w.
Medalik z Madonną, Austro-Węgry, XIX/XX w.
Broszka XIX w.
Pierścionek, poł. XX w,
Pierścionek, l. 30. XX w.
Pierścionek z diamentami, art déco, l. 1920-1930
Pierścionek, Anglia, Birmingham, 1 poł. XX w.
Pierścionek, XX wiek
Pierścionek, l. 40. XX w.
Pierścionek z brylantami, l. 30. XX w.
Pierścionek, art. Déco, l. 30. XX w.
Pierścionek, l. 40. XX w. Secesja, ok. 1900 r.
Pierścionek, Polska, Warszawa, 1920-1930
Kolczyki, 2 poł. XX w.
Pierścionek z brylantem, Austria, po 1925 r.
Naszyjnik typu negligee, pocz. XX w.
Naszyjnik z diamentami i perłą, 1 poł. XX w.
Broszka-spinka, Austro-Węgry (Wiedeń), pocz. XX w.
Wisior z diamentami, art déco, l. 1920-1930
Klipsy z motywem trefla, 2 poł. XIX w.
Kolczyki, pocz. XX w.
Klipsy, XX w.
Kolczyki, l. 40. XX w.
Kolczyki, lata 40. XX w.
Bransoleta z brylantami, l. 50. XX w.
Kolia, współczesna
Pierścionek art déco z szafirami, lata 30. XX w.
Pierścionek z szafirem i brylantami, Austria, po 1925 r.
Pierścionek, Niemcy, l. 30./40. XX w.
Pierścionek, połowa XX w.
Pierścionek, 2 poł. XX w.
Pierścionek, 2 poł. XX w.
Pierścionek, współczesny
Obrączka z diamentami, współczesna
Kolczyki, współczesne
Kolczyki z diamentami, współczesne
Pierścionek z brylantem, Austria, l. 30. XX w.
Naszyjnik z diamentami, art déco, l. 1920-1930
Kolczyki z diamentami, art déco, l. 1920- 1930
Naszyjnik, lata 20./30. XX w.
Pierścionek z brylantem, art déco, l. 1920-1930
Naszyjnik z pereł Tahiti, proj. Mikimoto, współczesny
Pierścionek, XX w.
Pierścionek, 2 poł. XX w.
Pierścionek, 2 poł. XX w.
Pierścionek z brylantem, 2poł. XX w.
Pierścionek, współczesny
Pierścionek
Pierścionek, współczesny
Kolia, współczesna
Broszka z diamentami, 2 poł. XX w.
Komplet biżuterii z diamentami: kolczyki i kolia Włochy, współczesny
Kolczyki z kolorowymi kamieniami szlachetnymi, współczesne
Kolia z kolorowymi kamieniami szlachetnymi, współczesna
Kolczyki/klipsy z diamentami i różowymi szafirami współczesne
Dewizka, Rosja, XIX/XX w.
Dewizka, XX w.
Dewizka z herbem rodu Grocholskich herbu Syrokomla, Francja, XX w.
Dewizka, Czechosłowacja, l. 1921-1929
Kluczyk do zegarka, XX w.
Kluczyk do zegarka z motywem pawia, Francja (Paryż), l. 1838-1846
Kluczyk do zegarka, XX w.
Zawieszka w postaci buddy, XX w.
Zawieszka do dewizki, Rosja, XIX/XX w.
Wykałaczka, 1 poł. XX w.
Jean Lambert-Rucki (1888 Kraków - 1967), Medalik Madonna z Dzieciątkiem
Jean Lambert-Rucki (1888 Kraków - 1967), Różaniec