71
32
獎章
32
42
書籍和舊版畫
79
體育
brooch
collar
seal
俄羅斯
多彩寶石浮雕
奧地利
戒指
手鐲
斯德哥爾摩
海藍寶石
石英
祖母綠
紅寶石
結婚戒指
義大利
耳環
聖彼得堡
藍寶石
袖釦
金
72
金剛石
鉑
銀
鑽石
電氣石
項鍊
黃玉
Sopocki Dom Aukcyjny
71
32
獎章
32
42
書籍和舊版畫
79
體育
brooch
collar
seal
俄羅斯
多彩寶石浮雕
奧地利
戒指
手鐲
斯德哥爾摩
海藍寶石
石英
祖母綠
紅寶石
結婚戒指
義大利
耳環
聖彼得堡
藍寶石
袖釦
金
72
金剛石
鉑
銀
鑽石
電氣石
項鍊
黃玉
Varia 42
Brosza, biedermeier Rosja, II poł. XIX w.
Bransoleta biedermeier, Rosja, II poł. XIX w.
Komplet biżuterii, Włochy, XIX w.
Bransoleta, koniec XIX w.,
Broszka, XIX w.
Kolczyki biedermeier, I poł. XIX w.,
Bransoleta, poł. XIX w.
Bransoleta biedermeier, XIX w.
Bransoleta, Halberg, Sztokholm 1892 r.
Broszka, I poł. XX w.,
Kolczyki, pocz. XX w.
Kolczyki, biedermeier I poł. XIX w.
Broszka-kamea, XX w.
Kolczyki, początek XX w.
Kolczyki w stylu edwardiańskim, XX w.
Kolczyki, II poł. XIX w.
Bransoletka, Art déco, 1930-1940
Wisior Art Déco, lata 1920–1930
Pierścionek, XX w.
Bransoleta, Art Déco, lata 1920–1930
Art Déco, Francja, lata 1920–1930
Pierścionek z diamentami, l. 30. XX w.
Pierścionek Art Déco, l. 20. XX w. l. 20. XX w.,
Kolczyki, Art Déco, lata 1920–1930
Bransoletka, l. 30. XX w.
Bransoletka z diamentami, Art déco, l. 1920-1930
Kolczyki, II poł. XX w.
Broszo-wisior, Austria, koniec XIX w.
Broszka, XX w.
Zawieszka, współczesna
Kolczyki, współczesne
Kolczyki, współczesne
Pierścionek, współczesny
Bransoletka, współczesna
Pierścionek z diamentami, współczesny
Bransoleta, II poł. XX w.
Bransoleta, II poł. XX w.
Wisiorek w formie jaja Fabergé, Petersburg, II poł. XX w.
Bransoletka, współczesna
Obrączka, współczesna
Pierścionek, XX w.
Pierścionek, XX w.
Wisior, XX w.
Obrączka z brylantami, współczesna
Kolczyki, XX w.
Para obrączek, współczesne
Pierścionek, współczesny
Obrączka eternity, współczesna
Pierścionek, współczesny
Komplet biżuterii z diamentami: kolczyki i kolia Włochy, współczesny
Kolczyki z brylantami, współczesne
Pierścionek, współczesny
Pierścionek, współczesny
Pierścionek, współczesny
Pierścionek z akwamarynem, XX w.
Pierścionek, współczesny
Pierścionek, współczesny
Pierścionek, współczesny
Pierścionek, II poł. XX w.
Pierścionek, współczesny
Pierścionek, XX w.
Pierścionek, XX w.
Pierścionek, współczesny
Bransoleta, II poł. XX w.
Wisior w formie gwiazdy, Christ, XX w.,
Wisiorek w formie serca, XX w.,
Pierścionek, współczesny
Obrączka, współczesna
Bransoletka, współczesna
Spinki do mankietów, XX w.
Spinki do mankietów, XX w.
Kolczyki, Włochy, lata 70./80. XX
Sygnet, XX w.
Pierścień z kwarcem złocistym i brylantami, Brumani, współczesny
Sygnet, XX w.
Naszyjnik, pocz. XX w.
Naszyjnik z perłami, XX w.
Kolia, współczesna
Kolia, II poł. XX w.,