32
亞洲藝術
50
地圖
軍用物品
abd
20
不來梅
俄羅斯
倫敦
富勒頓
巴黎
德國
斯德哥爾摩
柏林
波蘭
瑞典
科隆
聖彼得堡
Artessia Dom Aukcyjny
32
亞洲藝術
50
地圖
軍用物品
abd
20
不來梅
俄羅斯
倫敦
富勒頓
巴黎
德國
斯德哥爾摩
柏林
波蘭
瑞典
科隆
聖彼得堡
AUKCJA DZIEŁ SZTUKI z WARSZAWSKIEJ KOLEKCJI - DA ARTESSIA -
Wytwórnia Józefa Frageta, Warszawa, XIX/XX w., Lustro toaletowe owalne, pocz. XX w.
Wytwórnia Norblin i s-ka, Warszawa, 2 poł. XIX w., Lustro toaletowe prostokątne, XIX/XX w.
Europa Zachodnia, Niemcy? XX w., Dzbanek - mlecznik, XX w.
Wytwórnia Braci Buch, Warszawa, Cukiernica, pocz. XX w.
Francja, 2 poł. XIX w., Kokila złocona (Vermeil-Ecuelle), 2 poł. XIX w.
"Orivit"-Kunstgewerbliche Metallwarenfabrik, Niemcy, Kolonia-Ehrenfeld,, Dzbanek secesyjny, ok. 1905
Wytwórnia nierozpoznana, USA?, XX w., Półmisek ażurowy z wkładem szklanym i pokrywą , 2 poł. XX w.
Nikołaj Nikitin (cz.1845-1874), Rosja, Petersburg, Wazka, 1867
Wytwórnia Norblin i s-ka, Warszawa, Taca prostokątna, lata 30-te XX w.
Wytwórnia Norblin i s-ka, Warszawa, Koszyk, 1896-1915
Wytwórnia M.H.Wilkens&Sohne, Brema, sprzedawca: H.J.Wilm, Berlin, Talerz półmiskowy, k. XIX w.
Niemcy, po 1888, Cukiernica
Rosja, XIX-XX w., 3 kubki srebrne z motywami architektury, XIX-XX w.
Wytwórnia Trent, USA, XX w., Półmisek owalny z pokrywą, 2-3 ćw. XX w.
Polska, Wytwórnia Jubiler, 2 poł. XX w., 6 łyżeczek w oryginalnym etui, 2 poł. XX w.
Wytwórnia Gerard, Francja, Paryż, XX w., Kabaret z czterema szklanymi wkładami, XX w.
Wytwórnia nierozpoznana, Francja, k. XIX w., Dzbanek do wina w stylu klasycyzującym, k. XIX w.
Wytwórnia Bracia Henneberg, Warszawa, Wazonik w kształcie amfory, pocz. XX w.
Francja, 4 ćw. XIX w., Półmisek srebrny, k. XIX w.
Berliner Metallwarenfabrik H.A. Jürst&Co, Niemcy, Berlin, 2 poł. XIX w., Koszyk z motywem liści dębu, 2 poł. XIX w.
Wytwórnia nierozpoznana, Polska? XX w., Koszyk na butelkę, 2 poł. XX w.
Württembergische Metallwarenfabrik, Niemcy, Geislingen, Wazon, 3 ćw. XX w.
C.G.Hallberg, Szwecja, Sztokholm, XX w., Pucharek, 1918
Wytwórnia nierozpoznana, Polska?, Cukiernica z łyżeczką, XX w.
Wytwórnia Oneida Silversmiths, USA, XX w., Talerz, 2 poł. XX w.
Fabryka Wyrobów Srebrnych i Platerowanych Józef Fraget, Warszawa, 1824-1944, Taca z monogramem KR?, 1896-1915
Wytwórnia Wilkens&Sohne, Niemcy, Brema, Mlecznik, XX w.
Wytwórnia nierozpoznana, USA?, XX w., Podgrzewacz do serwowania potraw, 2-3 ćw. XX w.
Wytwórnia nierozpoznana, USA?, XX w., Talerz, 2 poł. XX w.
International Silver Company, USA, 1898-1983, Półmisek na nóżkach z pokrywą, 2-3 ćw. XX w.
Wytwórnia F.B.Rogers, USA, XX w., Paterka, 2 poł. XX w.
Wytwórnia nierozpoznana, USA?, XX w., Paterka, 2 poł. XX w.
Württembergische Metallwarenfabrik, Niemcy, Geislingen, XIX-XX w., Patera-koszyk ze szklanym wkładem, ok. 1880-86
Złotnicy George Jackson& David Fullerton, Anglia, Londyn, zał. 1897, Czarka - naparstek, 1905
Wytwórnia Braci Buch, Warszawa, Mlecznik, k. XIX w.
Wytwórnia Wilcox, USA, XX w., Półmisek owalny z pokrywą, 2-3 ćw. XX w.
Württembergische Metallwarenfabrik, Niemcy, Geislingen, Dzbanek i mlecznik, k. XIX w.
International Silver Company, USA, 1898-1983, Płaska patera na nóżkach, 2-3 ćw. XX w.
Wytwórnia Crescent Silverware, USA, XX w., Półmisek na nóżkach z wkładem szklanym
Wytwórnia Reed&Barton, USA, od 1824, Paterka głęboka zdobiona puklowaniem, 2-3 ćw. XX w.
Württembergische Metallwarenfabrik, Niemcy, Geislingen, Trzy paterki, 2-3 ćw. XX w.
Wytwórnia Oneida Silversmiths, USA, XX w., Półmisek owalny, 2-3 ćw. XX w.
International Silver Company, USA, 1898-1983, Paterka owalna
Wytwórnia Avon WM Rogers, USA, XX w., Półmisek owalny na pieczeń
Wytwórnia nierozpoznana, USA?, XX w., Paterka w formie liścia, 2 poł. XX w.
Wytwórnia Oneida Silversmiths, USA, XX w., Paterka owalna, 2 poł. XX w.
Wytwórnia Sheffield Silver Co, USA, XX w., Półmisek owalny na pieczeń, 2-3 ćw. XX w.
Wytwórnia nierozpoznana, USA?, XX w., Paterka na nóżkach, 2 poł. XX w.
Wytwórnia Oneida Silversmiths, marka Heirloom, USA, od 1929, Paterka ażurowa
Wytwórnia Minerva, Francja, Półmisek, XX w.