Starodruki
Aukcja
Grafika i rysunek
Pocztówki
86
Fotografie
Obrazki Święte
68
Prezent pod choinkę
chalcography
steel engraving
克拉科夫
37
利沃夫
卡利什
巴塞爾
德累斯頓
慕尼黑
木刻版畫
樂斯拉夫
水彩畫
波茲南
波蘭
維也納
維爾紐斯
羅馬
萊昂
蝕刻版畫
西斯
里摩
里爾
阿姆斯特丹
Krakowski Antykwariat Naukowy
Starodruki
Aukcja
Grafika i rysunek
Pocztówki
86
Fotografie
Obrazki Święte
68
Prezent pod choinkę
chalcography
steel engraving
克拉科夫
37
利沃夫
卡利什
巴塞爾
德累斯頓
慕尼黑
木刻版畫
樂斯拉夫
水彩畫
波茲南
波蘭
維也納
維爾紐斯
羅馬
萊昂
蝕刻版畫
西斯
里摩
里爾
阿姆斯特丹
Aukcja świąteczna
10/12/2021
Z powinszowaniem Nowego Roku! Lata 20. XX w.
Wesołych Świąt ! Lata 40. XX w.
Wesołych Świąt! [ok. 1910]
Z powinszowaniem Nowego Roku. [ok. 1910]
Wesołych Świąt. Lata 30. XX w.
Wesołych Świąt! Br[onisława] Rychter-Janowska mal. Lata 30. XX w.
Wesołych Świąt! Lata 40. XX w.
Wesołych Świąt. Lata 40. XX w.
Z powinszowaniem Nowego Roku. Lata 40. XX w.
Wesołych Świąt. [przed 1905]
Wesołych Świąt] A[dam] Setkowicz. Lata 30. XX w.
Wesołych Świąt. Br[onisława] Rychter-Janowska mal. Lata 30. XX w.
Wesołych Świąt. 1907.
Szczęśliwy Nowy Rok! Lata 30. XX w.
Gąsienica-Szostak Jan - Figurki górali podhalańskich. Lata 40. XX w. Zakopane.
Chmielowski Piotr - Historja literatury polskiej od czasów najdawniejszych do początków romantyzmu. Lwów 1931.
Kowalski Leon - Matka Boska Częstochowska. Drzeworyt.
Barylski Wojciech - Pasterka. Drzeworyt.
Korzeniowska Wanda - Ucieczka do Egiptu. Drzeworyt 1933
Szwarc Stanisław - Jadwiga. Litografia.
Szwarc Stanisław - Matka Boska z Dzieciątkiem. Litografia barwna.
Haska Antoni - Herody. Litografia barwna.
Haska Antoni - Herody . Litografia barwna.
Książka do nabożeństwa dla wszystkich katolików, szczególniej zaś dla wygody katolików Archidyecezyi gnieźnieńskiej i poznańskiej z polecenia najprzewielebniejszego arcy-biskupa [Marcina] Dunin ułożona. Gniezno 1862.
Mszał rzymski w polskim przekładzie. Wydanie zupełne na wszystkie niedziele, święta i dni całego roku kościelnego. Opracował, uwagami i wstępem porzedził ks. Michał Kordel.
Wesołych Świąt ! A[dam] Setkowicz. Lata 20. XX w.
Breviarium Romanum Ex Decreto SS. Concilii Tridentini Restitutum S. Pii V Pontificis Maximi Jussu Editum Aliorumque Pontt. Cura Recognitum Pii Papae X Auctoritate Reformatum.
Z życzeniami wesołych Świąt Bożego Narodzenia. Lata 40. XX w.
Wesołych Świąt. Lata 50. XX w.
Wesołych Świąt ! Lata 50. XX w.
Wesołych Świąt. Lata 50. XX w. Akwarela.
Dosiego Roku. Lata 50. XX w.
Wesołych Świąt. Z[ofia] Stryjeńska. Lata 40. XX w.
Wesołych Świąt. Lata 20. XX w.
Z powinszowaniem Nowego Roku. Lata 30. XX w.
Z powinszowaniem Nowego Roku. Lata 60. XX w.
Wesołych Świąt. Br[onisława] Rychter-Janowska. Lata 30. XX w.
Modlitwa do św. Marii
Svetonius Tranquillus [Gaius], Et in cum commentarius, Exhibente Joanne Schildio. Ed. 4. Lugduni Batavorum [Lejda] 1656.
Quarin Joseph - De curandis febribus et inflammationibus commentatio. Viennae 1781 R. Graeffer.
Teretius Grzegorz - Confessio & instructio idiotae. Sive modus excipiendi confessiones sacramentales ... Ed. 2. ... per Ambrosium Nieszporkowitz. .. Cracoviae 1686 Ex Officina Francisci Cezary.
Histoire du prince Francois Eugene de Savoie, generalissime des armee`s de l`Empereur et de l`Empire. Nouv. ed. corr. T. 4. Amsterdam-Leipzig 1750 Arkstee et Merkus.
Rabener Gottlieb Wilhelm - Satiren. T. 1-2 [z 4]. Leipzig 1761 J. G. Dyck.
[Hibernicus Thomas] - Flores bibliorum, sive loci communes omnium fere materiarum, ex Veteri et Novo Testamento excerpti, atque ordine alphabetico digesti, nuncque demum castigati. Agria 1777 Typ. Scholae Episc.
Witraże - 13 projektów witraży autorstwa malarza Jana Śliwińskiego (1908-1983), wykonanych w latach 1934-1937 dla Zakładu Witraży S. G. Żeleński w Krakowie.
Misky Ludwik - Ukrzyżowanie. Chrystus na krzyżu, obok postać na drabinie. Akwaforta sygn. na płycie: Misky 1914.
Misky Ludwik - Akt kobecy. Postać kobiety z szalem i kwiatami na głowie. Akwaforta nie sygn.
Misky Ludwik - Akt kobiecy. Postać kobiety w przeźroczystej spodnicy. Akwaforta nie sygn.
Misky Ludwik - Akt kobiecy i męski (półpostać). Akwaforta, nie sygn.
Misky Ludwik - Taniec ku czci ognia. 3 tancerki. Akwaforta nie sygn.
Misky Ludwik - Wykusz okienny z krużgankami w tle. Akwaforta sygn. oł. p.d. LMisky.
Misky Ludwik - Ołtarz. Akwaforta nie sygn.
Misky Ludwik - Tancerka. kwaforta nie sygn.
Misky Ludwik - Historya biblijna historyą dnia dzisiejszego. Akwaforta sygn. na płycie.
Kochanowski Lucjan - Wędrowiec. Akwaforta sygn. na płycie p.d.: LKochanowski 1894.
Wyspiański Stanisław - Błogosławiona Salomea 1911. Litografia barwna wg pastelu Stanisława Wyspiańskiego, światłodruk na tincie.
A. M. Arcta Słownik ilustrowany języka polskiego. T. 1-2. Wyd. 3. Warszawa 1929.
Zestaw klocków kamiennych w oryg. drewnianej kasecie
Z życzeniami wesołych Świąt. 1912 r.
Lipiński Augustyn - Kazanie na uroczystych exekwiach za nieśmiertelney pamięci Stanisława Małachowskiego prezesa Senatu y pierwszego woiewodę Xięstwa Warszawskiego w kościele katedralnym krakowskim miane przez X ... dnia 26 stycznia R. P. 1810.
Ozdoba choinkowa
Ozdoba choinkowa
Ozdoba choinkowa
Ozdoba choinkowa
Ozdoba choinkowa
Ozdoba choinkowa
Żywot Błogosławioney Siostry Maryi od Wcielenia Pańskiego Karmelitanki Bosey. Od Oyca Swiętego Piusa VI. Papieża Dnia 24. Maja Roku 1791. W Poczet Błogosławionych zapisaney.
Moda. Projekt sukni. Akwarela, sygn. ołówkiem: A. Pilatti. Połowa XIX w.
Bartoszewska Franciszka z Dwernickich - Zbiór Modłów Franciszki z Dwernickich Bartoszewskiey. Dnia 31 Sierpnia 1826 roku
Chatelain Henri Abraham - Vue et description de Bethleem et de Nazareth, et de plusieurs singularitez curieuses qui sevoyent dans ces lieux saints.
Ozdoby świąteczne - Święty Mikołaj - Zestaw przedwojennych naklejek na perniki świąteczne. Lata 30 XX w.
Ozdoby świąteczne - Głowy osiołków - Zestaw przedwojennych naklejek na pierniki świąteczne. Lata 30 XX w.
Ozdoby świąteczne - Święty Mikołaj - Zestaw 4 postaci św. Mikołaja. Lata 30 XX w.
Ozdoby świąteczne - Zestaw 34 naklejek na świąteczne pierniki. Lata 20-30 XX w.
Biblia Germanica. Biblia, das ist die gantze Heil. Schrifft Altes und Neues Testaments von Doc. Martino Luthero verteutschet... Nürnberg 1690 In Verlegung Johann Andrea Endters Seel. Söhne.
Corpus iuris canonici emendatum et illustratum. Gregorii XIII pontif. max. jussu editum. ... Bazylea 1696
Wesołych Świąt! Lata 20. XX w.
Wesołych Świąt! 1912 r.
Podnieś rękę Boże Dziecię, Błogosław nam... Lata 40. XX w.
Z powinszowaniem Nowego Roku! Lata 30. XX w.