91
46
abd
不來梅
丹麥
伯明翰
倫敦
匈牙利
哥本哈根
奧地利
孔雀石
巴黎
希臘
德國
52
德累斯頓
戒指
手鐲
挪威
斯德哥爾摩
柏林
格拉茨
比利時
波蘭
海藍寶石
瑞典
瑞士
石英
碧玉
紐倫堡
結婚戒指
維也納
羅馬尼亞
義大利
耳環
芬蘭
荷蘭
莫斯科
葡萄牙
袖釦
金
25
鉑
銀
鑽石
霍爾
項鍊
Artykwariat
91
46
abd
不來梅
丹麥
伯明翰
倫敦
匈牙利
哥本哈根
奧地利
孔雀石
巴黎
希臘
德國
52
德累斯頓
戒指
手鐲
挪威
斯德哥爾摩
柏林
格拉茨
比利時
波蘭
海藍寶石
瑞典
瑞士
石英
碧玉
紐倫堡
結婚戒指
維也納
羅馬尼亞
義大利
耳環
芬蘭
荷蘭
莫斯科
葡萄牙
袖釦
金
25
鉑
銀
鑽石
霍爾
項鍊
Aukcja sreber i biżuterii końca XIX i początku XX wieku
146
03/04/2022 20:00
Serwis do herbaty, Anglia 1930 r.
Serwis do kawy, Anglia 1925 r.
Zestaw do herbaty, Niemcy ok. 1890 r.
Serwis do kawy i herbaty, Niemcy XIX/XX w.
Komplet do kawy, Niemcy 2 poł. XIX w.
Serwis do kawy i herbaty, Anglia 1924 r.
Czajnik do kawy, Niemcy ok. 1860 r.
Mlecznik z drewnianym uchem, Niemcy 1925 r.
Cukiernica, Niemcy ok. 1900 r.
Cukiernica, Niemcy ok. 1890 r.
Cukiernica, Francja 1894-1929 r.
Paterka na nóżkach, Grecja 2 poł. XX w.
Paterka, Niemcy 1850 r.
Misa, Norwegia ok. 1920 r.
Misa, Francja lata 30. XX w.
Żardiniera, Szwecja 1930 r.
Koszyk, Niemcy ok. 1900 r.
Sosjerka, Włochy 1 poł. XX w.
Sosjerka, Dania 1937 r.
Sosjerka, Niemcy lata 70. XIX w.
Sosjerka, Niemcy ok. 1890 r.
Taca, Austria lata 20. XX w.
Taca, Austria ok. 1900 r.
Solniczka, Francja XIX/XX w.
Para naczyń do przypraw, Anglia 1888 r.
Naczynie na konfitury, Niemcy ok. 1900 r.
Para świeczników, Holandia lata 50. XX w.
Świecznik, Niemcy 1930-1940 r.
Para trójświecowych świeczników, Niemcy lata 20. XX w.
Wazon, Holandia poł. XIX w.
Komplet sztućców dla 6 osób, Dania 1 poł. XX w.
6 łyżek do zupy, Dania 1932-1933 r.
Komplet 6 łyżeczek, Holandia lata 80. XIX w.
6 łyżeczek, Niemcy ok. 1925 r.
6 złoconych łyżeczek, Francja ok. 1900 r.
6 złoconych łyżeczek, Anglia 1920 r.
Sztućce do lodu, Niemcy 1895-1917
Widelec półmiskowy, Francja XIX w.
Widelec do ryb, Anglia 1926 r.
Nóż do pasztetu/tortu, Niemcy ok. 1900 r.
Łopatka do pasztetu, Tiffany & Co, pocz. XX w.
Nóż do tortu, Rumunia 1930-31 r.
Para łyżek półmiskowych, Niemcy ok. 1900 r.
Para łyżek półmiskowych, Francja ok. 1870 r.
Łyżka półmiskowa, przełom XIX/ XX w.
Łyżka półmiskowa, Austro - Węgry 1865 r.
Łyżka półmiskowa, Austro- Węgry 1865 r.
Łyżka półmiskowa, Niemcy ok. 1930 r.
Łyżka środka stołu/do śmietany, Dania 1951 r.
Łyżka środka stołu, Niemcy ok. 1890 r.
Łyżka wazowa/środka stołu, Niemcy lata 20. XX w.
Łyżka wazowa Warszawa, ok. 1908-1915
Łyżka wazowa do kompotu, Niemcy po 1888 r.
Łyżka do cukru lub pruszu herbacianego, Niemcy lata 30.XX w.
Szczypce do cukru, Niemcy ok. 1870 r.
Szczypce do cukru/lodu, Austria lata 30. XIX w.
Szczypce do cukru, Austro-Węgry koniec XIX w.
Szczypce do cukru, Niemcy pocz. XIX w.
Szczypce do cukru, Dania połowa XX w.
Szczypce do cukru, Niemcy ok. 1930 r.
Szczypce do cukru, Niemcy ok. 1850 r.
Łopatka do ciasta, Belgia lata 20./30. XX w.
Łopatka stołowa, 1 poł. XX w.
Łopatka do ciasta, Dania 1926 r.
Sitko do kompotu, Anglia 1806 r.
Sitko, Francja koniec XIX w.
Obrączka na serwetkę pocz. XX w.
Obrączka na serwetkę, Niemcy ok. 1900 r.
Para obrączek na serwetkę, Portugalia pocz. XX w.
Obrączka na serwetkę, Niemcy po 1888 r.
Obrączka na serwetkę Niemcy, po 1888 r.
Obrączka na serwetkę, Niemcy ok. 1920 r.
Obrączka na serwetkę XIX/XX w.
Popielniczka, Szwecja 1963 r.
Komplet sztućców, Francja koniec XIX w.
Puderniczka, XX w.
Sitko, Austria, 1854 r.
Komplet 5 łyżeczek, Moskwa, 1896-1908 r.
Naczynie do jajka, Szwecja lata 20./30. XX w.
Lampa, Warszawa, 1 poł. XIX w., Karol Malcz
Sitko, Dania, Kopenhaga 1883 r.
Papierośnica, Niemcy, lata 30. XX w.
Lusterko, Niemcy, ok. 1910 r.
Lustro, Anglia, Londyn, 1901 r.
Kałamarz, Anglia, Londyn, 1902 r.
Pierścionek z masą perłową, XX w.
Pudełko na cygaretki, Niemcy, ok. 1925 r.
Taca, Wiedeń, 1872-1922
Pierścionek z brylantami, pocz. XX w.
Pierścionek z brylantem, onyksem i perłami
Pierścionek ażurowy z diamentami, prawd. ok. 1930 r.
Pierścionek z zielonym kamieniem jubilerskim 1 poł. XX w.
Obrączka z filigranu, poł. XX w
Obrączka z brylantami, lata 20. XX w.
Pierścionek z brylantami i zielonymi kamieniami, l. 30./40. XX w.
Pierścionek z emalią, przyp. Theodor Fahrner, l.30. XX wieku
Pierścionek z leukoszafirem poł. XX w. złoto pr. 585/1000
Pierścionek z akwamarynem, XX w.
Pierścionek z zielonym kamieniem, art deco, lata 30. XX w.
Pierścionek w stylu art deco z szafirami i diamentami, XX w.
Pierścionek z brylantami i perłą ok. 1900 r.
Pierścionek z ametystem i brylantami lata 30./40. XX w.
Pierścionek z brylantami lata 20. XX w.
Klipsy z zielonym kamieniem, Polska, po 1963 r.
Klipsy, Pforzheim, Theodor Fahrner, lata 30./40. XX w.
Kolczyki z chalcedonami, lata 30. XX w.
Kolczyki wiszące z diamentami pocz. XX w.
Kolczyki z perłami, poł. XIX w.
Kolczyki z agatami, Niemcy, Idar Oberstein, ok. 1880 r.
Kolczyki z turkusami, prawd. Włochy, Ascoli Piceno, 2 poł. XX w.
Krzyżyk zawieszka, XX wiek
Zawieszka z niebieskim kamieniem, 1 poł. XX w.
Zawieszka w kształcie mopsa, ok. 1890 r.