36
BETA
Human
Architecture
Building
Symbol
Cross
Worship
Bronze
Prayer
平織
木材
玻璃
義大利
青銅
黃銅
Dom Aukcyjny Art Magnat
36
BETA
info
Human
Architecture
Building
Symbol
Cross
Worship
Bronze
Prayer
平織
木材
玻璃
義大利
青銅
黃銅
2 Aukcja - Europejska sztuka sakralna XVI - XIX w.
51
22/05/2022 18:00
140 850 - 172 600 PLN
Relikwiarz monstrancja z relikwią - drewnem krzyża.
Relikwiarz w formie figury św. Pawła z relikwią świętej Wiktorii XVIII w.
Para relikwiarzy z relikwiami licznych świętych XVIII w
Relikwiarz świętych: Inoocentego, Modesta, Teofila, Agapita, Izydora, XVIII w
Relikwiarz świętego Paschalisa Baylon, medalion, XVIII w
Relikwiarz monstrancja z fragmentem krzyża, XVIII w.
Para relikwiarzy z relikwiami świętych: Felicji, Walentego, Bonifacego, XVIII w,
Relikwiarz św. Franciszka, XVIII w
Pieta- figura wykonana z drewna, XVI w
Figura świętego Krzysztofa, polichromowana, XVIII w.
Figura Matki Boskiej z Dzieciątkiem, XVIII w
Maria Magdalena u stóp ukrzyżowanego Chrystusa - szkoła flamandzka XVII w.
Zwiastowanie Najświętszej Marii Panny - ikona XIX/XX w
Figura ukrzyżowanego Chrystusa, XVIII w
Figura ukrzyżowanego Chrystusa, polichromowana, XVIII w
Chrystus na krzyżu XVIII/XIX w
Chrystus w koronie cierniowej, olej na płótnie, XVIII w.
Chrystus na krzyżu, XIX w.
Matka Boska z Kalwarii Zebrzydowskiej, litografia
Relikwiarz polskiego świętego Stanisława Kostki oraz trzech innych świętych w formie medalionu
Relikwiarz polskiego świętego Stanisława Kostki XVIII w.
Relikwiarz w formie krzyża XVIII w.
Relikwiarz w formie krzyża XVIII w
Relikwiarz - figura świętego Audomara 1810 r.
Relikwiarz gwóźdź XVIII w
Para relikwiarzy z relikwiami świętych, XVIII w
Pieta- figura z polichromowanego drewna. XVIII w.
Pieta- figura z wypalonej glinki XIX w
Relikwiarz skrzynkowy świętych Adaukta i Klemensa, XVIII w.
Putto - para, XVIII w. Duże.
Putto - para, XVIII w.
Relikwiarz św. Katarzyny Aleksandryjskiej patronki nauczycieli, adwokatów i notariuszy, XVIII w.
Madonna z różańcem- obraz olej blacha miedź, XVIII w.
Męka Chrystusa- obraz olej blacha miedź, XVIII w
Zwiastowanie Najświętszej Marii Panny - ikona XVIII w
Wizerunek Matki Boskiej Ostrobramskiej z Wilna, XIX w.
Chrystus na krzyżu na drewnianej podstawie XVIII/XIX w
Chrystus na krzyżu, kość, XVIII/XIX w
Chrystus na krzyżu, mosiądz, XIX w
Kropielnica, kość, masa perłowa, XIX w
Chrzest w Jordanie, płaskorzeźba, XIX w
Relikwiarz z relikwiami trzech świętych: Artemon, Anaamos, Ferrien
Święta rodzina, obraz olej na płótnie, XVIII w
Madonna - obraz olej blacha miedź, XVIII w
Madonna z dzieckiem, obraz olej na płótnie, XVII w
Narodzenie Jezusa, olej, blacha, miedź, XVII w.
Św. Józef z Jezusem, olej, blacha, miedź, XVIII w.
Benedyktyn opactwo St Michel- olej, blacha, miedź, XVIII w.
Matka Boska Częstochowska, olej, blacha, XIX w.
Pieta, figura polichromowana, XVIII w