Suszek Books poleca
39
Autografy i dedykacje autorskie
Bibliologia
Philosophy, Science, Religion
25
Historia
Literatura dziecięca i młodzieżowa
39
Literatura obca
Literatura polska
131
Druki ulotne
Pamiątki historyczne
Sztuka, rzemiosło i architektura
51
Literatura podróżnicza i regionalia
42
克拉科夫
札科帕內
Suszek Books
Suszek Books poleca
39
Bibliologia
Philosophy, Science, Religion
25
Historia
39
Literatura obca
Literatura polska
131
Druki ulotne
Pamiątki historyczne
51
42
克拉科夫
札科帕內
7. Aukcja antykwariatu Suszek Books
Suszek Books poleca
Suszek Books poleca
Suszek Books poleca
39
Bibliologia
Philosophy, Science, Religion
25
Historia
39
Literatura obca
Literatura polska
131
Druki ulotne
Pamiątki historyczne
51
42
[Linoryty Kowalski, Karpińska] [Debiut Czesława Miłosza] Alma Mater Vilnensis
Bartoszewicz Kazimierz, Radziwiłłowie. Początek i dzieje rodu [Efektowny półskórek]
Zestaw 6 roczników Biuletynu Historii Sztuki [1951-1956][Radziszewski]
Chłędowski Kazimierz, Rokoko we Włoszech [wydanie I]
[Księstwo Warszawskie] Stawiarski I. F., Deputowanego na sejm...[1812]
Jankowski Edmund, Dla ogrodników. Podręcznik dla ogrodników [Półskórek]
[Debiut A. Sapkowskiego] Czasopismo "Fantastyka" nr 12 (51) Grudzień 1986
Kordecki Augustyn, Pamiętnik oblężenia Częstochowy [faksymile][Skórzana oprawa]
Horacy, Pieśni [niski nakład] [półskórek]
Iłłakowiczówna K., Ikarowe loty [Debiut poetycki z podpisem autorki!][półskórek]
Iwaszkiewicz J., Gawędy o książkach...[ex libris i oprawa Ryszard Ziemba!]
Jansson Tove, Lato [I polskie wydanie, ilustracje autorki]
Jansson Tove, 7 tom z serii Muminki [Ilustracje autorki]
Panek Jerzy Ex libris Per Pazzi e Analfabeti Dla Wariatów i Analfabetów 27 drzeworytów [Mediolan 1993]
Kotarbinski Janusz, Nowele Tatrzańskie [leather bound].
Krasicki Ignacy, Historya. Na dwie księgi podzielona [I wydanie 1779]
Kraszewski J. I., Kartki z podróży 1858 – 1864 [I wydanie][półskórek]
[Pamiątkowy album fotograficzny] Księgarnia św. Wojciecha 1954 [Unikat!]
Album Lwowa. 16 widoków rotograwiurowych [ok. 1920]
Chociszewski Józef, Malowniczy opis Polski czyli Geografia ojczystego kraju
Homer, Oddyseja [Lwów 1924][zdobienia Anna Harland Zajączkowska]
Lem Stanisław Astronauci [debiut książkowy][półskórek]
Potocki Antoni, Grottger [Półskórek z epoki][Bogato ilustrowana monografia]
Roma [Prywatny album pamiątkowy][Oprawa pergaminowa]
Witkiewicz Stanisław Ignacy [Witkacy] Nienasycenie część II Obłęd [wydanie I] [piękny półskórek z epoki!]
Schulz Bruno, Sanatorium pod Klepsydrą [w języku chińskim]
Schulz Bruno, Ulica krokodyli [w języku chińskim]
Strug Andrzej, Mogiła Nieznanego Żołnierza [marka ochronna z podpisem autora]
Szajnocha Karol, Jadwiga i Jagiełło t. 1-4 [wydanie II][półskórki]
[Pszczoły] Tygodnik Polski nr 1-12, styczeń - marzec 1832
[Płyty winylowe] Verdi Giuseppe, Der Troubadour [1929]
[Bogusławska M.] Jastrzębiec Maryan, W obronie czci Jasnogóry [oprawa wydawnicza]
[proj. okładki Tadeusz Gronowski] Wielopolska Marya Jehanne hr, Kontryfałowe lichtarze u św. Agnieszki
[Wyspianski] Kraków Yearbook 1900 [Lithographed cover by Stanislaw Wyspianski].
[Półskórek] Załuski J., Wspomnienia o Pułku Lekkokonnym Polskim Gwardyi Napoleona I
[Album] Rudowicz E., Ziemia święta [oryginalne fotografie, dedykacja autora]
Or-Ot Nasz Folwark Nakładem Michała Arcta Warszawa [Unikat]
[nakład 600 egz.] Rocznik Woyskowy Królestwa Polskiego 1817-1830 [Oprawa Jerzy Budnik]