Starodruki i cymelia
Czasopisma i kalendarze
92
Varia i druki
57
Druki emigracyjne i polonika XIX i XX w.
Literatura dziecięca i młodzieżowa,przygodowa, sensacyjna XIX i XX w.
Poezja i dramat XIX i XX w.
75
Sztuka i grafika
46
Druki zwarte XIX i XX w.
160
Druki bibliofilskie.Oprawy.Książki ilustrowane
36
Judaika i problematyka żydowska
Prawo.Medycyna.Nauki społeczne.Polityka
Krajoznawstwo.Podróże.Regionalia
45
Mapy i atlasy
Łowiectwo.Pszczelarstwo.Nauki przyrodnicze. Gospodarstwo domowe.Kulinaria.Sport
Pocztówki i fotografie
Muzykalia
Antykwariat Tom
Starodruki i cymelia
Czasopisma i kalendarze
92
Varia i druki
57
Poezja i dramat XIX i XX w.
75
Sztuka i grafika
46
Druki zwarte XIX i XX w.
160
36
45
Mapy i atlasy
Pocztówki i fotografie
Muzykalia
Aukcja antykwaryczna
Czasopisma i kalendarze
Czasopisma i kalendarze
Starodruki i cymelia
Czasopisma i kalendarze
92
Varia i druki
57
Poezja i dramat XIX i XX w.
75
Sztuka i grafika
46
Druki zwarte XIX i XX w.
160
36
45
Mapy i atlasy
Pocztówki i fotografie
Muzykalia
BELLONA. Miesięcznik Wojskowy wydawany przez Sztab Naczelnego Wodza. Londyn, styczeń1944. Rok XXVI. Zeszyt 1
BELLONA. Kwartalnik Wojskowo - Historyczny. Londyn, lipiec - grudzień 1957. Zeszyt III - IV
BIULETYN INFORMACYJNY Sekretariatu Kół Oddziałowych. Londyn, czerwiec 1952. Rok V. Nr 30. Druk
CENZUSOWIEC. Pismo Dyw. Kursu Podch. Rez. w Pułtusku. Pułtusk, 19 marca 1939. Rok III. Nr. 2. Druk
DEFILADA. Tygodnik Żołnierzy I Dywizji Pancernej. [Niemcy], 13 mają 1945. Rok II. Nr. 19
DZIENNIK POLSKI i DZIENNIK ŻOŁNIERZA. Wydanie C. Londyn, 15 lipca 1957. Rok 18. nr 167. Format 33/46 cm. s. 4
DZIENNIK URZĘDOWY WOJEWÓDZTWA POLESKIEGO. Brześć nad Bugiem, dn. 1 kwietnia 1922. Rok II. Nr 3. Wyd
DZWON LITERACKI. Pismo zbiorowe. W-wa 1846. Tom I. Poszyt pierwszy. Druk. Pod Firmą Juliana Kaczanowskiego
DZWON LITERACKI. Pismo zbiorowe. W-wa 1846. Tom III. Druk i format jak wyżej. s. 395, [2]. Oprawa jak wyżej
DZWON LITERACKI. Pismo zbiorowe. W-wa 1846. Tom IV. Druk i format jak wyżej. s. 397
GŁOSY KATOLICKIE. Kraków, lipiec 1925. Rocznik XXV. Nr 297. Wyd. Księży Jezuitów. Druk
GŁOSY KATOLICKIE. Kraków , styczeń 1926. Rocznik XXVI. Nr 303. Dane jak wyżej. s. 31. [Zawiera]. Ks. K
GŁOSY KATOLICKIE. Kraków, luty 1926. Rocznik XXVI. Nr 304. s. 30, [2]. [Zawiera]. Ks. K. Bisztyga
GŁOSY KATOLICKIE. Kraków, marzec 1926. Rocznik XXVI. Nr 305. s. 31. [Zawiera]. Ks. K. Bisztyga
GŁOSY KATOLICKIE. Kraków , wrzesień 1927. Rcznik XXVII. Nr 323. s. 32. [Zawiera]. Ks. K. Bisztyga
GŁOSY KATOLICKIE. Kraków, lipiec. Nr . 7. Rocznik XXXVI. Nr 429. Druk. „Apostolstwa Modlitwy”. s. 32
GŁOSY KATOLICKIE. Kraków, sierpień nr 8. Rocznik XXXVI. Nr 430. s. 32. [Zawiera]. Ks. Ludwik Seweryn
GŁOSY KATOLICKIE. Kraków, październik 1936 nr 10. Rocznik XXXVI. Nr 432. s. 32. [Zawiera]. Ks. Piotr Turbak
GŁOSY KATOLICKIE. Kraków, listopad 1936 nr 11. Rocznik XXXVI. Nr 433. s. 32. [Zawiera]. Ks. Piotr Turbak
GŁOSY KATOLICKIE. Kraków, grudzień 1936. nr 12. Rocznik XXXVI. Nr 434. s. 32. [Zawiera]. Ks. Piotr Turbak
GŁOSY KATOLICKIE. Kraków, styczeń 1937. nr 1. Rocznik XXXVII. Nr 435. s. 32. [Zawiera]. Ks. Piotr Turbak
GŁOSY KATOLICKIE. Kraków, luty 1937 nr 2. Rocznik XXXVII. Nr 436. s. 32. [Zawiera]. Ks. Piotr Turbak
GŁOSY KATOLICKIE. Kraków, marzec 1937. nr 3. Rocznik XXXVII. Nr 437. s. 32. [Zawiera]. Ks. Piotr Turbak
GŁOSY KATOLICKIE. Kraków, kwiecień 1937. nr 4. Rocznik XXXVII. Nr 438. s. 32. [Zawiera]. Ks. Piotr Turbak
GŁOSY KATOLICKIE. Kraków, maj 1937. nr 5. Rocznik XXXVII. Nr 439. s. 32. [Zawiera]. Ks. J. Godaczewski
GŁOSY KATOLICKIE. Kraków, czerwiec 1937. nr 6. Rocznik XXXVII. Nr 440. s. 32. [Zawiera]. Ks. Piotr Turbak
GŁOSY KATOLICKIE. Kraków, lipiec 1937. nr 7. Rocznik XXXVII. Nr 441. s. 32. [Zawiera]. Ks. Piotr Turbak
GŁOSY KATOLICKIE. Kraków, sierpień 1937. nr 8. Rocznik XXXVII. Nr 442. s. 32. [Zawiera]. Ks. Piotr Turbak
GŁOSY KATOLICKIE. Kraków, wrzesień 1937. nr 9. Rocznik XXXVII. Nr 443. s. 32. [Zawiera]. Ks. Józef Wiliam
GŁOSY KATOLICKIE. Kraków, październik 1937. nr 10. Rocznik XXXVII. Nr 444. s. 32. [Zawiera]. Ks. Piotr Turbak
GŁOSY KATOLICKIE. Kraków, grudzień 1937. nr 12. Rocznik XXXVII. Nr 446. s. 32. [Zawiera]. Ks. Piotr Turbak
GŁOSY KATOLICKIE. Kraków, styczeń 1938. nr 1. Rocznik XXXVIII. Nr 447. s. 32. [Zawiera]. Ks. Piotr Turbak
GŁOSY KATOLICKIE. Kraków, luty 1938. nr 2. Rocznik XXXVIII. Nr 448. s. 32. [Zawiera]. Ks. Piotr Turbak
GŁOSY KATOLICKIE. Kraków, marzec 1938. nr 3. Rocznik XXXVIII. Nr. 449. s. 32. [Zawiera]. Ks. Piotr Turbak
GŁOSY KATOLICKIE. Kraków, kwiecień 1938. nr 4. Rocznik XXXVIII. Nr 450. s. 32. [Zawiera]. Ks. Piotr Turbak
[JEDNODNIÓWKA]. Grottgerowi lublin 1917. Nakładem „Komitetu Grottgerowskiego”
KALENDARZYK KIESZONKOWY na rok 1938. W-wa, październik 1937. Nakł. Komunalnej Kasy Oszczędności Miasta St
KALENDARZ POLSKI. Rocznik Wychodźtwa Polskiego w Rosyi na rok 1916. Moskwa
KALENDARZ WSI ILUSTROWANEJ na rok przestępny 1912. W-wa 1911. Druk. L. Bruś. Format 19/23 cm. s. [9] k.
KAMENA. Miesięcznik Literacki. Chełm Lubelski, kwiecień - maj 1936. Rok III. Nr 8 - 9 (28 - 29)
KAMENA. Chełm lubelski, styczeń 1938. Rok V. nr 5 (45). s. paginowane od 81 do 100
KUŹNIA MŁODYCH. Czasopismo Młodzieży Szkolnej. W-wa, 1wrzesnia 1933. Rok II. Nr 11
KUŹNIA MŁODYCH. W-wa, 15 września 1933. Rok II. Nr 12. Format jw. s. 16. Brosz. wyd. Okładkę projektował H
KUŹNIA MŁODYCH. W-wa, 11 listopad 1933. Rok II. Nr 16. Format jw. s. 23. Brosz. wyd. Okładkę projektował S
KUŹNIA MŁODYCH. W-wa, 1-15 styczeń 1934. Rok III. Nr 1 - 2. Redaktor naczelny Aleksander Czyżewski
KUŹNIA MŁODYCH. W-wa 1934. Rok III. Nr 8. Format jw. s. 20. Brosz. wyd. Okładkę projektował Kwiatkowski
KUŹNIA MŁODYCH. W-wa, 15 maj 1934. Rok III. Nr 10 (41). Format jak wyżej. s. 24. Brosz. wyd
KUŹNIA MŁODYCH. W-wa 1934, 15 września 1934. Rok III. Nr 14 (45). Format jw. s. 16. Brosz. wyd
KUŹNIA MŁODYCH. W-wa, 15 listopad 1934. Rok III. Nr 18 (49). Druk. Zakł. Graf. E. Dr. K. Koziańskich
KUŹNIA MŁODYCH. W-wa, 1 grudzień 1934. Rok IV. Nr 19 (50). Druk i format jw. s. 32. Brosz. wyd
KUŹNIA MŁODYCH. W-wa, 15 grudnia 1934. Rok IV. Nr 20 (51). Druk i format jw. s. 16. Brosz. wyd
KUŹNIA MŁODYCH. W-wa, 15 luty 1935. Rok IV. Nr 4 (55). Druk i format jw. s. 16. Brosz. wyd
KUŹNIA MŁODYCH. W-wa, 1 marzec 1935. Rok IV. Nr 5 (56). Druk i format jw. s. 16. Brosz. wyd
KUŹNIA MŁODYCH. W-wa, 1wrzesień 1935. Rok IV. Nr 13 (64). Druk i format jw. s. 16. Brosz. wyd
KUŹNIA MŁODYCH. W-wa, 15 wrzesień 1935. Rok IV. Nr 14 (65). Druk i format jw. s. 16. Brosz. wyd
KUŹNIA MŁODYCH. W-wa, 1 listopad 1935. Rok IV. Nr 17 (68). Redaktor naczelny Józef Mrozowicki. Druk Zakł
KUŹNIA MŁODYCH. W-wa , 11 listopad 1935. Rok IV. Nr 18 (69). Druk i format jw. s. 16. Brosz. wyd
KUŹNIA MŁODYCH. W-wa, 1 grudzień 1935. Rok IV. Nr 19 (70). Druk i format jw. s. 16. Brosz. wyd
KUŹNIA MŁODYCH. W-wa, 15 grudzień 1935/36. Rok IV/V. Nr 20/21 (71/72). Druk i format jw. s. 24. Brosz. wyd
KUŹNIA MŁODYCH. W-wa, 15 styczeń 1936. Rok V. Nr 22 (73). Druk i format jw. s. 16. Brosz. wyd
KUŹNIA MODYCH. W-wa, 1 luty 1936. Rok V. Nr 23 (74). Druk i format jw. s. 16. Brosz. wyd
KUŹNIA MŁODYCH. W-wa, 15 luty 1936. Rok V. nr 24 (75). Druk i format jw. s. 16. Brosz. wyd
KUŹNIA MODYCH. W-wa, 1 marzec 1936. Rok V. nr 25 (76). Druk i format jw. s. 16. Brosz. wyd
KUŹNIA MŁODYCH. W-wa, 15 kwiecień. Rok 1936. nr 28 (79). Druk i format jw. s. 16. Brosz. wyd
KUŹNIA MŁODYCH. W-wa, 12 maj 1936. Rok V. Nr 30 (80). Druk i format jw. s. 16. Brosz. wyd
KUŹNIA MŁODYCH. W-wa 1936, 1 czerwca. Rok V. nr 31 (81). Druk i format jw. s. 16. Brosz. wyd
MASKI. Literatura. Sztuka i Satyra. Kraków, 1 sierpnia 1918. Rok I. Zeszyt 22
MASKI. Dwutygodnik Literacko - Artystyczny pod redakcją dra. Maryana Szyjkowskiego. Kraków 1919. Rok II
NOWA POLSKA. Miesięcznik. Londyn, marzec 1945. Tom IV. Zeszyt 3. Published by „Nowa Polska”
NOWAK LEON. 20 lat Koła Polskiego Związku Wędkarskiego w Rawiczu. Jednodniówka. Poznań 1970. Format 17/24 cm
NOWY KURIER WARSZAWSKI. Wydanie Specjalne. W-wa, 28 października 1944. Rok VI. Format 31/46 cm. s. 4
O RANNYM ŻOŁNIERZU. Ulotne Pismo Zbiorowe pod redakcją Stanisława Dzikowskiego. W-wa, w czerwcu 1917 roku
OKOLICA POETÓW. Miesięcznik. Ostrzeszów Wielkopolski, lipiec - sierpień 1935. Rok I. Nr 4/5
OKOLICA POETÓW. Ostrzeszów Wielkopolski , 15 stycznia 1936. Rok II. Nr 1 (10). Format 18/24 cm. s. 24. Brosz
OKOLICA POETÓW. Ostrzeszów Wielkopolski, 15 lutego 1936. Rok II. Nr 2 (11).Format jw. s. 24. Brosz. wyd.
OKOLICA POETÓW. Ostrzeszów Wielkopolski. Październik 1938. Czwarty rok wydawnictwa. Nr. 7 (37)
PRZEGLĄD KAWALERII I BRONI PANCERNEJ. Kwartalnik historyczny. Londyn, styczeń - marzec 1968. Tom VII. Nr 49
PRZEGLĄD KAWALERII I BRONI PANCERNEJ. Kwartalnik Historyczny. Londyn, styczeń - marzec 1971. Tom VIII. Nr 61
PRZEGLĄD KAWALERII I BRONI PANCERNEJ. Kwartalnik Historyczny. Londyn, lipiec - grudzień 1979. Tom XII
ROZKOSZE SAPERSKIE. Rocznik XI Kursu Szkoły Podchorążych Rezerwy Saperów. Modlin 1933
ROZMAITOŚCI WARSZAWSKIE. W-wa, dnia 19 lipca 1827. No. 27. Format 17/22 cm. Str. paginowane od 310 do 316
SKAMANDER. Miesięcznik Poetycki. W-wa , luty 1925. Rok V. Zeszyt XXXVIII
THE COMIC WEEKLY. Section of the Baltimore American. 22 July 1945. Copr. King Features Syndicate
TYGODNIK. [Pełny tytuł : Tygodnik Polski i Zagraniczny. W-wa. Wydawca Bruno Kiciński. Drukarnia przy ul
TYGODNIK. 31 Stycznia.1818. Nr 5. Format jw. s. pag. od 98 do 120. Brosz. wyd
TYGODNIK. 7 Lutego. 1818. Nr 6. Format jw. s. pag. od 122 do 144. Brosz. wyd
TYGODNIK. 21 Lutego. 1818. Nr 8. Format jw. s. pag. od 170 do 192. Brosz. wyd
TYGODNIK. 28 Lutego. 1818. Nr 9. Format jw. s. pag. od 194 do 216. Brosz. wyd
TYGODNIK. 7 Marca. 1818. nr 10. Format jw. s. pag. od 218 do 240. Brosz. wyd
TYGODNIK ILLUSTROWANY. W-wa, 7 czerwca 1919. nr 23. Wyd GiW. Druk. Piotra Laskauera. Redaktorzy
W R N. [Prasa konspiracyjna]. [W-wa], 1 - 14 grudnia 1940. Wyd. Wolność - Równość - Niepodległość
ŻOŁNIERZ LEGIONÓW i P.O.W. 6.VIII.1914 - 6.VIII.1939. W-wa, maj - sierpień 1939. Rok III. Nr 3 i 4. Wyd